اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در مصاحبه با رادیو جوان

با تدوین و رصد سند سه ساله اشتغال، 7 درصد نرخ بیکاری در استان کرمانشاه کاهش یافت

با تدوین سند سه ساله اشتغال، 7 درصد نرخ بیکاری در استان کرمانشاه کاهش یافت
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مصاحبه تلفنی با برنامه زنده «بلامانع » از رادیو جوان : گفت: در سه سال گذشته و با برنامه ریزی انجام شده در حمایت از تولید و ایجاد اشتغال، نرخ بیکاری استان کرمانشاه از 22 به 14 و 7 دهم درصد رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی در گفتگوی زنده تلفنی با رادیو جوان امروز سه شنبه چهارم مهر در برنامه «بلامانع » با اشاره به برنامه های اداره کل در پشتیبانی و رفع موانع تولید، گفت: در حمایت و پشتیبانی از تولید، با برنامه ریزی های انجام شده و تدوین سند سه ساله اشتغال در استان و پایش و رصد هفتگی در جلسات کارگروه اشتغال، با هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه ای اجرایی و بانک های عامل و حمایت های مسئولین ارشد استان، نرخ بیکاری استان کرمانشاه از 22 درصد به 14 و 7 دهم درصد رسیده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه این مصاحبه ضمن توضیحاتی در خصوص برخی برنامه های ذیل سیاست های فعال بازار کار اظهار نمود: برای پشتیبانی از اشتغال های ایجادی کارفرمایان می توانند از طرح یارانه دستمزد، کارورزی و مشوق های بیمه ای استفاده نمایند.

حسن عزیزی در ادامه این مصاحبه، گفت: با ابلاغ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، فعالیت های دبیرخانه کارگروه اشتغال  و سرمایه گذاری استان ها به عنوان مرکز پایش سیاست ها و برنامه ها حوزه اشتغال در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها متمرکز و فعال شده است.

وی افزود: به منظور پیگیری و رفع مشکلات تولیدکنندگان، ملافات با مدیر کل و معاونین این اداره کل، همه روزه و بدون تشریفات و تعیین وقت قبلی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان میسر است.

برنامه زنده «بلامانع» هر روز از رادیو جوان به طور زنده پیگیری مطالبات مردمی در حوزه تولید و اشتغال می باشد و ضمن مصاحبه زنده با مدیران پاسخگوی سئوالات و مطالبات مردمی می باشد.

۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید