اخبار

بازدید معاون فرهنگی اجتماعی از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی

چکشیان: ورزشگاه کارگران دوباره رونق می گیرد

چکشیان: ورزشگاه کارگران دوباره رونق می گیرد
در بازدید معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی بر استفاده بهینه از این مجموعه و توجه به حفظ و نگهداری آن تاکید شد.
در بازدید معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی بر استفاده بهینه از این مجموعه و توجه به حفظ و نگهداری آن تاکید شد.
محمد چکشیان پس از بازدید از بخش های مختلف مجموعه ورزشی کارگران در جمع کارکنان این مجموعه حضور یافت و ضمن گفت و گو با ایشان از ارائه یک نقشه راه کوتاه مدت و دراز مدت برای استفاده از همه ظرفیت های موجود در ورزشگاه کارگران خبرداد و گفت: با کمک شما پرسنل پرتلاش و زحمت کش و با توجه به فروکش کردن آسیب های ناشی از کرونا بایستی راه را به گونه ای هموار کنیم که پیمانکاران و علاقمندان به رشته های مختلف ورزشی مجددا با میل و رغبت جهت استفاده از این فضا مراجعه کنند.
وی افزود: مجموعه استخر و تالار موجود در ورزشگاه کارگران که بواقع از جمله بهترین ها در این منطقه جنوبی پایتخت واقع شده با اندکی توجه و مرمت و بازسازی می تواند رونق دوباره را باز یابد و انشالله با همکاری شما می توانیم خیلی زود درهای ورزشگاه را به روی علاقمندان باز کنیم.
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین پای درد دل پرسنل مجموعه کارگران شهید معتمدی نشست و پس استماع گفته ها و مشکلات ایشان گفت: یقینا موارد مطرح شده متعلق به امروز نیست بلکه از گذشته بر این منوال بوده و باید تلاش کنیم یک راه حل درست و اصولی پیدا کنیم چرا که مشکل شما دغدغه ما هم هست.
ورزشگاه کارگران شهید معتمدی که سال 1348 احداث شده و سال گذشته بازسازی و نوسازی خوبی در آن صورت گرفت دارای زمین چمن فوتبال ، استخر و سونا ، تالار ، خوابگاه مجهز ، سالن شماره یک با گنجایش 3 هزار نفر که بواقع یک سالن منحصر بفرد و زیبا ودارای نمای مهندسی ساز درونی و بیرونی می باشد، سالن شماره 2 و چند منظوره ، نخستین و مجهز ترین سالن رزمی در ایران ، سالن بدنسازی ، آکادمی مجهز کشتی که یکی از پایگاههای بزرگ و سازنده ملی پوشان کشتی در کشور است ، سالن غذا خوری و فضای سبز می باشد و این امکانات باعث شده تا ورزشگاه کارگران در ردیف مجهز ترین مجموعه های ورزشی برای برگزاری اردوها و مسابقات متعدد بحساب آید.
۱۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید