اخبار

در گفت و گو با مدیر مجموعه اعلام شد

بازسازی مجموعه ورزشی تفریحی و اقامتی کارگران سنگاچین

بازسازی مجموعه ورزشی تفریحی و اقامتی کارگران سنگاچین
هویدا: اجازه ندادیم گسست ایجاد شود و طرح بازسازی بخش های مورد نیاز را آغاز کردیم که پرسنل خوب و زحمت کش ما به گونه ای دلسوزانه در این امر مشارکت داشتند که انگار خانه خود را نگهداری می کنند.
در ایام کرونا فرصتی بود تا بخش هایی از مجموعه  ورزشی  تفریحی کارگران سنگاچین که نیاز به تعمیر و بازسازی داشت مورد توجه قرار گیرد و در بازدیدی که کارشناسان اداره کل ورزشی از این مجموعه داشتند ضمن گفت و گو با مدیریت مجموعه گزارشی از روند کار نوسازی ارائه کردند.
هویدا مدیر مجموعه سنگاچین می گوید: البته ما و پرسنل اینجا دوست داریم که همیشه کارگران و خانواده های ایشان با حضورشان گرمابخش مجموعه باشند ولی کرونا حدود 2 سال همه مراکز این چنینی را به تعطیلی کشاند و مجموعه ایی که تعطیل باشد و مورد استفاده قرار نگیرد خود بخود دچار فرسایش می شود.
وی گفت: با این وجود اجازه ندادیم گسست ایجاد شود و طرح بازسازی بخش های مورد نیاز را آغاز کردیم که پرسنل خوب و زحمت کش ما به گونه ای دلسوزانه در این امر مشارکت داشتند که انگار خانه خود را نگهداری می کنند.
هویدا افزود: دو جور بازسازی را آغاز کردیم یکی داخلی و یکی هم نمای بیرونی واحدها و ویلاها.
در بخش داخلی به آشپزخانه و سرویس بهداشتی وصندلی و میز و حتی رنگ آمیزی بخش هایی از واحدها توجه کردیم و در بخش خارجی هم نمای واحدهای دو طبقه را با سنگ مرغوب پوشاندیم تا هم زیبایی ظاهر نما حفظ شود و هم به استحکام بنا کمک کند.
هویدا افزود: نگهداری فضای سبز و سالن ورزشی و کلوپ و آمفی تئاتر و سایر بخش ها نیز یک کار فوق العاده است که نگذاشتیم این موارد دچار ناهمگونی شود و همه اینها با توجه و مساعدت اداره کل ورزشی و همچنین کمک های اداره کل کار استان گیلان و همت پرسنل مجموعه به انجام رسید ، لذا جا دارد به عنوان عضوی از این خانواده از تمامی آنها که یار و همراه ما بودند تشکر کنم و امیدوارم با کاهش تب کرونا و افزایش ایمنی همگانی مردم بار دیگر شاهد حضور خانواده های خوب کارگران از سراسر کشور در مجموعه زیبای کارگران سنگاچین باشیم.
۱۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید