اخبار

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان :

طی 43 سال گذشته با همراهی و همیاری بسیجیان از گردنه های سخت مشکلات عبور کردیم

طی 43 سال گذشته با همراهی و همیاری بسیجیان از گردنه های سخت مشکلات عبور کردیم
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: امیدواریم با همیاری و حمایت جهادی بسیجیان ضمن حفظ امنیت در واحدهای تولیدی شاهد مانع زدایی و رونق در تولید باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، امروز پنج‌شنبه (چهارم آذر) همزمان با هفته بسیج طی مراسمی با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان، مسئولان سپاه قدس و سازمان بسیج، حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری، کارگری و اصناف در شهرک صنعتی رشت افتتاح شد.

علیزاده در این مراسم با تبریک هفته بسیج، واژه بسیج را مقدس عنوان کرد و با اشاره به بیان امام راحل گفت: اگر مسئولان از بسیجیان غافل شوند به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت.

وی تاکید کرد: باید فرموده امام را در همه امور سرلوحه خود قرار دهیم.

علیزاده با بیان اینکه نقش متمایز بسیج  و تفکر بسیجی در تمام حرکت ها و اقدامات پس از انقلاب مشهود است یادآور شد: طی 43 سال گذشته با همراهی و همیاری بسیجیان از گردنه های سخت مشکلات عبور کردیم.

وی همچنین با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) در خصوص اهمیت گسترش تفکر بسیجی در کشور گفت: اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد تا افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری، کارگری و اصناف در شهرک صنعتی برای تلاش گران عرصه کار و تولید منشا خیر شود.

۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید