اخبار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است

تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در صورت مشاهده به کارگیری نیروی کار بیگانه غیرمجاز در شهرستانی که ورود اتباع بیگانه به آنها ممنوع است به شدت با مدیران خاطی طبق قوانین و مقررات برخورد می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد و طباطبایی دادستان شهرستان هرات در بازدید سرزده از شرکت آلیاژ شمش یزد( شهرستان هرات) پرداخت حقوق و مزایا و همچنین به کارگیری نیروی انسانی در این واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این بازدید بر انجام وظایفی که واحدهای تولیدی در قابل مسئولیت اجتماعی بر عهده دارند تاکید کرد.
حفظ و صیانت از نیروی کار و رعایت نکات زیست محیطی و حفاظت فنی از دیگر مباحثی بود که توسط این مقام مسئول استانی برآنها تاکید شد.
وی همچنین نسبت به کارگیری اتباع بیگانه بدون کارت و مجوز کار هشدار داد و تاکید کرد: در صورت مشاهده به کارگیری نیروی کار بیگانه غیرمجاز در شهرستانی که ورود اتباع بیگانه به آنها ممنوع است به شدت با مدیران خاطی طبق قوانین و مقررات برخورد می کنیم.
وی در پایان با اشاره به این که نیروی کار بومی در شهرستان های هرات و مروست وجود دارد خواستار به کارگیری آنها در این واحد تولیدی شد.
این شرکت با ظرفیت 45 هزار تن در زمینه تولید شمش فولادی فعال است و دارای کارگران ایرانی و هندی است.

۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید