اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد

ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی،جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ماکو با حضور ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان ماکو، معاون اشتغال و کارآفرینی استان و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 ابوالفضل عبادی در ابتدای جلسه ضمن تشریح برنامه ها و عملکرد اداره کل در حوزه های مختلف، مطالبی را در خصوص طرح زیست بوم ملی اشتغال کشور ارائه کرد.

ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه نرخ بیکاری استان آذربایجان غربی در پایان سال گذشته را ۱۳.۲ درصد اعلام و گفت : در پایان تابستان سال جاری نرخ بیکاری ۹.۵ و رتبه کشوری آن از ۲۵ در سال ۹۹ به ۱۷ رسیده است .

وی افزود : شهرستان ماکو با دارا بودن 69 هزار و 458 نفر جمعیت ۱۵ سال به بالا و ۳۱ هزار و ۸۲۱ نفر جمعیت فعال، دارای ۲۹ هزار و ۵۶ نفر شاغل و از نرخ بیکاری۸/۶۹ درصدی برخوردار است . 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص عملکرد شهرستان ماکو در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری تا پایان آبان ماه سال جاری اظهار داشت : تاکنون ۲۰۱ طرح با ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبارات و اشتغالزایی ۲۶۶ نفر به تصویب رسیده است .

  پس از اتمام جلسه کارگروه اشتغال، ابوالفضل عبادی ضمن دیدار چهره به چهره با مردم  شهرستان ماکو، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و دستورات لازم را جهت رسیدگی صادر کرد.


۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید