اخبار

کارگاه آموزشی سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون برگزار شد

کارگاه آموزشی سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون برگزار شد
به منظور رفع ابهامات و افزایش آگاهی کارشناسان حوزه تعاون در سطح استان، کارگاه آموزشی سامانه جامع و هوشمند تعاون برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، صبح امروز دوشنبه مورخ 9 آذر 1400، کارگاه آموزشی سامانه جامع و هوشمند تعاون با حضور مصطفی رضاییان سرپرست مدیریت امور تعاون، احمد پویش رییس اداره ترویج تعاونی ها، آتوسا وفادار رییس اداره تعاونیها اداره کل و کارشناسان حوزه تعاون شهرستان ها در ساری برگزار شد.

مصطفی رضاییان سرپرست معاونت تعاون با حضور در این جلسه ضمن تقدیر از همکاران بابت حضور در این کارگاه آموزشی اظهار کرد: با توجه به نوپا بودن سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون میتوان با برگزاری این کارگاهای آموزشی و هم اندیشی مشکلات موجود در سامانه را برطرف کرد .

وی ادامه داد: مزیت اصلی این عدم حضور ارباب رجوع در ادارات است و همکاران میتوانند تمامی مراحل را در سامانه زیر نظر داشته باشند.

سرپرست معاونت تعاون اداره کل با تاکید بر تشکیل تعاونی های با کیفیت که یکی از اهداف وزرات متبوع می باشد، افزود: میتوانیم با بهره گیری درست از امکانات موجود در استان و پتانسیل خاص شهرستان ها تا پایان سال تعاونی های تأثیر گذاری تشکیل دهیم .

آتوسا وفادار رییس اداره توسعه تعاونیها اداره کل با حضور در این جلسه بیان کرد: سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون از جمله اقداماتی بوده که برای شفاف سازی آمار و اطلاعات تعاونیها و تسهیل فرآیند این حوزه توسط معاونت تعاون وزارت متبوع انجام شده است .

وی با اشاره به لزوم ارائه گزارش صحیح تعاونی ها تصریح کرد: با ثبت درست اطلاعات و بروز رسانی داده های تعاونی در سامانه می توان به این مهم دست یافت.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی علی علی پور کارشناس مسئول تعاون اداره کل آموزش های لازم را پیرامون نحوه کار با سامانه ارائه و ابهامات و پرسش های همکاران پاسخ گفت.

شایان ذکر است بحث، تبادل نظر و ارائه انتقاد و پیشنهاد درباره سامانه پایان بخش این کارگاه آموزشی بود.

۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید