اخبار

مدیرکل کار کردستان در گفتگو با معاون وزیر کار:

تعاون بهترین شیوه اقتصاد اسلامی و مقاومتی است

تعاون بهترین شیوه اقتصاد اسلامی و مقاومتی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان صبح امروز در نشست ویدیو کنفرانس معاون تعاون وزارت کار با استان‌ها؛ از تعاون به عنوان بهترین شیوه اقتصاد مقاومتی نام برد و گفت: با تکیه بر ظرفیت تعاونی ها می‌توان رفاه را بر سر سفره های مردم آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برهان صلواتی در این نشست، ارتقاء بخش تعاون را در راستای بهبود فضای کسب و کار مهم ارزیابی کرد و خواستار تامین خط اعتباری ویژه، توجه به حاشیه نشین ها و ایجاد تعاونی های نوع جدید همچون فراگیر، توسعه و عمران و... برای فراهم‌سازی این فضا شد.

صلواتی سپس به برخی مشکلات حوزه تعاونی ها از جمله در زمینه اجرا اشاره کرد و افزود: در برخی تعاونی‌ها مانند تعاونی های مسکن، معادن و... که انباشت سرمایه های مردمی وجود دارد این مشکلات، چالش آفرین شده اند که امیدواریم دست اندرکاران این حوزه در کشور، در بازنگری قوانین و بروز رسانی آنها، به این موارد توجه جدی داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در پایان با تاکید بر ضرورت هدایت تعاونی ها به سمت تولید و اشتغالزایی در جامعه، خاطرنشان کرد: باید ایده نقش تعاون در اقتصاد بویژه اقتصاد مقاومتی، در سیستم مدیریت دولتی نهادینه شود.

۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید