اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: انجام کارهای سخت همیشه در توان کارآفرینان خوش فکر و مردان بزرگ و با همت است

انجام کارهای سخت همیشه در توان کارآفرینان خوش فکر و مردان بزرگ و با همت است
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از شرکت ها و واحدهای تولیدی استان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان بازدید و از حمایت ها و اقدامات پارسیان مهر مدیر عامل این شرکت در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، حمید رضا پناه در این بازدید طی سخنانی گفت: امروز رشد و توسعه اقتصادی کشورها در دستان کارگران و کارآفرینان خوش فکر و خلاقی است که از هیچ کوششی برای تولید محصول با کیفیت و رسیدن به تحقق اهداف و آرمانها فروگذار نبوده و معتقدیم نیاز جامعه امروز کار و تلاش بیشتر است و انجام کارهای سخت همیشه در توان مردان بزرگ و با همت است و تلاش های کارآفرینان و کارگران این سرزمین است که چرخ های اقتصادی را به گردش در می آورد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ضمن تشکر از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مدیران و کارگران این شرکت در مناسبت های خاص و ویژه گفت:معتقدیم ارتقاء فرهنگ کار می‌تواند زمینه های مناسبی را برای سخت‌کوشی، خلاقیت، نوآوری‌ها، احساس تعهد و مسئولیت‌پذیری، وجدان‌کاری و انضباط اجتماعی در جامعه عظیم کار کشور فراهم آورد.

پناه تصریح کرد: شرایط امروز به گونه ای است که همه ما در هر جایگاهی که قرار داریم می بایست با تکیه بر وفاق و همدلی کار و تولید بیشتر را سر لوحه خود قرار داده تا از این جنگ اقتصادی نیز همچون گذشته سر بلند و پیروز خارج شویم.

شایان ذکر است: در این بازدید حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مدیر عامل این شرکت با اهداء لوح تقدیر کرد.

 

 

 

 


۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید