اخبار

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل درست امکانپذیر است

رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل و حرکت در مسیر درست امکان پذیر است
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه " شورای عالی و هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان گفت: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل و حرکت در مسیر درست امکانپذیر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در راستای هم اندیشی و تعامل بیشتر با تشکلات کارگری و کارفرمایی جلسه " شورای عالی و هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با حضور حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس،حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،مهدی یزدانی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام رضا علیه السلام،سید محسن نظام خیر آبادی مدیر کل تامین اجتماعی استان،فاطمه سلیمی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و جمعی از نمایندگان منتخب جامعه کارگری و کارفرمایی در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
 
در این جلسه که با موضوع طرح مشکلات کارگران و کارفرمایان،حقوق و دستمزد و سایر موارد مرتبط برگزار شد، حمیدرضا پناه به عنوان رییس شورای اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان گفت: نظرات و پیشنهاداتی که در این جلسه مطرح شد را شنیدیم و پس از جمع بندی و کار کارشناسی در این شورا موضوعات به دبیرخانه شورای عالی کار ارسال خواهد شد.
وی افزود: معتقدیم با سه جانبه گرایی و همفکری و تعامل با یکدیگر خواهیم توانست مشکلات را از پیش روی برداشته و در مسیر صحیح و درست گام برداریم و قطعاً در رفع موانع و مشکلات نیازمند همراهی و همفکری تمامی افراد هستیم.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رویکرد ما در استان ایجاد فضای همدلی،هم افزایی و تشریک مساعی است و معتقدیم نخبگان،کارآفرینان و نیروی انسانی ماهر و توانمندی در استان وجود دارد که می تواند در تمامی این زمینه ها به ما کمک کند.
وی ادامه داد: امروز نگاه و تلاش همه دلسوزان می بایست بر فراهم کردن زیر ساخت ها،تثبیت نرخ ارز،کاهش بهره بانکی، بهبود وضعیت جامعه کار و تلاش، اصلاح روش یارانه ها و کمک به دستمزد در کشور باشد و معتقدیم با مهیا شدن زیر ساخت ها اشتغال و سرمایه گذاری نیز افزایش خواهد یافت.
پناه تاکید کرد: ما با توجه به شرایط موجود باید از موازی کاری ها پرهیز و به سمت خروجی حرکت کنیم و رویکرد ما به عنوان یک ضلع از شرکای اجتماعی ایجاد هم افزایی و همگرایی و روحیه مشارکت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی استان است.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید