اخبار

شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی برگزار شد

شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت متبوع برگزار شد.

دراین جلسه که با دستور کار بیان اولویت های وزارت متبوع در حوزه اطلاع رسانی و تشریح دستورالعمل نحوه فعالیت در شبکه ارتباط رسانه ای وزارت متبوع برگزار شد؛ غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت در استان در تبیین و تشریح موضوع گفت: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت متبوع  با همت و تلاش مدیران روابط عمومی های تابعه که بیش از 2 هزار رابط خبری در سراسر کشور شناسایی شده است؛ طراحی شبکه ارتباط رسانه ای را در قالب یک سامانه جامع و هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: بدیهی است تا راه اندازی این سامانه، باید انسجام و یکپارچگی بیشتری در فعالیت های رسانه ای ایجاد شود.

اشرفی تاکید کرد: بر اساس دستور العمل مربوطه ضروری است پس از تهیه بانک اطلاعات رابطان خبری، دبیران شبکه در هر دستگاه واستان تا راه اندازی سامانه ، نسبت به تشکیل شبکه زیرمجموعه خود و فعالیت در آن اقدام کنند.

وی گفت:  مدیر روابط عمومی هر دستگاه ،موسسه،صندوق و بانک های زیر مجموعه، دبیر شبکه ارتباطات روابط عمومی آن مجموعه محسوب می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: شبکه ارتباط رسانه ای وزارت متبوع در قالب یک سامانه با امکان انتشار گسترده محتوا در اشکال مختلف(تصویر،ویدئو،کلیپ، موشن گرافیک،اینفوگرافیک،خبر...) و گزارش گیری هوشمند از نحوه و میزان بازنشر مطالب در سایت ها، زیرپورتال ها و شبکه های اجتماعی زیرمجموعه در حال راه اندازی است که در آن اعضای شبکه، رابطان خبری هستند که پیش از این، از سوی روابط عمومی های زیرمجموعه، به این مرکز، معرفی شده اند، بدیهی است که امکان گسترده شدن این شبکه با معرفی اعضای جدید پس از معرفی رابط یا رابطان به این مرکز، وجود دارد.

اشرفی بر لزوم توجه مدیران روابط عمومی به اخبار منتشر شده در خصوص دستگاه های تابعه وزارت در استان و رصد مستمر و هوشمندانه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت متبوع به مثابه اعضای یک تیم حرفه ای و تخصصی، بایستی با بالابردن سطح آگاهی از ماموریت ها و برنامه های کاری هر یک از دستگاه های تابعه در کنار هم در راستای شفاف سازی اقدامات صورت گرفته در وزارت متبوع و استانها موضوعات مختلف را بررسی و رصد نمایند.

در ادامه هر یک از حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و مصوب شد ابهامات و برخی موضوعات مبتلابه حوزه روابط عمومی دستگاه های تابعه به وزارت متبوع منعکس گردد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید