اخبار

کمک ۱۸ میلیارد تومانی خیرین زنجانی به بهزیستی

کمک 18میلیارد تومانی خیرین زنجانی به بهزیستی
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به کمک خیرین زنجانی به بهزیستی استان زنجان، گفت: خیرین زنجانی ۱۸ میلیارد تومان به بهزیستی استان کمک کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد محمدی با بیان این که مناسب سازی باید جدی گرفته شود گفت: مناسب سازی شهری به عهده نهاد های مربوطه و مناسب سازی خانه ها به عهده بهزیستی است.
وی با بیان اینکه ۲۲ هزار معلول تحت پوشش بهزیستی استان هستند، ابراز کرد: هزار نفر از سالمندان در مراکز شبانه روزی بهزیستی از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه منابع دولتی برای ارائه خدمات به معلولان و جامعه هدف بهزیستی محدود است، تصریح کرد: خیرین زنجانی سال گذشته ۱۸ میلیارد تومان به بهزیستی کمک کرده کرده‌اند.
وی با بیان این که بهزیستی استان زنجان از اول انقلاب تا به امروز ۳ هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل جامعه هدف خود داده است، عنوان کرد: ۲۰۰ خانه به خانواده های دارای دو معلول تحویل داده شده است.
محمدی با بیان این که ۴۰ مرکز مثبت زندگی در محله های مختلف استان جهت ارائه خدمات بهزیستی در سراسر استان تشکیل داده ایم افزود: این مراکز ۲۲ خدمت از خدمات بهزیستی را ارائه می‌کنند.
وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد معلولان روستایی در استان زنجان شناسایی شده اند، ابراز کرد: ۸۰۰ دانش آموز بی بضاعت از این نهاد مستمری ماهانه دریافت می‌کنند.

۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۹
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید