اخبار

افتتاح رسمی فعالیت انجمن صنفی کارگران ساختمانی ، بنایان و معماران شهرستان آران و بیدگل

افتتاح رسمی فعالیت انجمن صنفی کارگران ساختمانی ، بنایان و معماران شهرستان آران و بیدگل
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از افتتاح رسمی فعالیت انجمن صنفی کارگران ساختمانی، بنایان و معماران این شهرستان خبر داد.
حسن اربابی در این جلسه با اشاره به مزایای تشکیل انجمن های صنفی در تحقق اهداف مجموعه و پیگیری مطالبات قانونی اعضا اظهار داشت: شرکت در مناسبات و مراسم سیاسی و اجتماعی ،پیگیری موضوعات رفاهی اعضا، پیگیری خدمات حمایتی همچون بیمه تکمیلی و برگزاری دوره های آموزشی در زمینه ارتقا سطح ایمنی کار و حقوق کار از جمله وظایف این انجمن صنفی است.

انجمن صنفی کارفرمایان  شهرستان آران وبیدگل

 
وی ضمن بیان ارزش کار و تلاش برای تامین معیشت خانواده توسط کارگران بر ترویج روحیه همکاری و همیاری دسته جمعی در جامعه تأکید کرد.

 آیین افتتاح رسمی فعالیت انجمن صنفی کارگران ساختمانی، بنایان و معماران شهرستان آران و بیدگل در اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون  فرماندار و ریی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر رؤسا و مسوؤلین شهرستانی برگزار شد.

 

قابل ذکر است مجمع انتخاباتی صنف مذکور اواخر تابستان با مشارکت ۹۴۳ نفر برگزار شده و اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره و  بازرس اصلی و عل البدل انتخاب شدند
 این درحالیست که انجمن یادشده قبلا با انجمن صنفی شهرستان کاشان مشترک بوده و برای اولین مرتبه این انجمن به صورت مستقل در شهرستان آران و بیدگل تشکیل شده و در حال حاضر بیش از ۱۹۰۰ نفر عضو دارد.

انجمن صنفی کارفرمایان  شهرستان آران وبیدگل

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید