اخبار

کسب رتبه برتر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کشور توسط استان قم

تعاون، کار و رفاه اجتماعی,استان قم,مشاغل خانگی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان: با عنایت به جذب 100% و میزان اشتغال بالای ایجادی از محل پرداخت تسهیلات مذکور در سال 1399 استان قم حائز رتبه برتر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی گفت: کسب رتبه برتر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در استان با عنایت به جذب 100% و میزان اشتغال بالای ایجادی از محل پرداخت تسهیلات مذکور در سال 1399 استان قم حائز رتبه برتر کشور شد.

کاویانی با توجه به حساسیت بخش اشتغال و بخصوص مشاغل خانگی افزود: میزان بودجه مشاغل خانگی استان پنج میلیارد تومان تعیین شده که به عاملیت بانکهای رفاه کارگران و توسعه تعاون و  همکاری دستگاه های اجرایی اعم از کمیته امداد امام خمینی، اداره صنعت، معدن تجارت، اداره میراث فرهنگی و گردشگری، جهاد کشاورزی و بویژه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به 727 متقاضیان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: بانکها و دستگاه های اجرایی مذکور بدلیل کسب رتبه برتر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کشور از سوی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

کاویانی اظهار داشت: با توجه به ابلاغ اعتبار امسال از مهر ماه 000/330 میلیون ریال بوده است که با تلاش کارشناسان مربوطه سعی می شود برای دومین سال متوالی به این افتخار در سطح استان برسیم.

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید