اخبار

نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور ارزان در استان بوشهر برگزار می شود

نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور ارزان در استان بوشهر برگزار می شود
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: همزمان با سراسر کشور و به منظور ترویج فرهنگ اشتغالزایی مهارت آموختگان با سرمایه خرد نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور ارزان در استان بوشهر برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، عبدالمجید دراهکی در جلسه شورای گسترش آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با بیان اینکه این نمایشگاه در بازده زمانی 24 تا 26 آذر ماه در شهر بوشهر برگزار می شود،افزود: ترویج و گسترش فرهنگ مهارت به عنوان ضرورت اشتغال پایدار با تاکید بر مشاغل ارزان،ارتقای فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه ،جهش مهارت با اجماع سازی شرکا و ذینفعان و حمایت از مهارت آموختگان آموختگان کارآفرین در راه اندازی کسب و کار از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه در استان بوشهر است.
وی از ارایه 100 حرفه مهارتی ارزان قیمت در این نمایشگاه خبر داد و اضافه کرد: تمامی مهارت آموختگان کارآفرین می توانند در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و بازدید از نمایشگاه که در محل اداره کل و مرکز شماره 2 آموزش فنی و حرفه ای بوشهر برگزار خواهد شد برای عموم آزاد است.
دراهکی با اشاره به این که در این نمایشگاه کسب و کارهای که با حداقل سرمایه 100 میلیون ریالی قابلیت راه اندازی داشته باشند ارایه می شوند، اظهار داشت: کارآفرینان مهارت آموخته در این نمایشگاه به ارایه راهکارهای راه اندازی کسب و کار های خرد خواهند پرداخت و متقاضیان شغل و جوانان جویای کار را با روش های نوین کسب و کار آشنا خواهند کرد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر نقش مهارت آموزی را برای راه اندازی مشاغل بسیار مهم خواند و گفت: توانمندسازی جوانان در حوزه های شغلی نیازمند آموزش است که فنی و حرفه ای در این مسیر گام های ارزشمندی برداشته است.
دراهکی یادآور شد: داشتن مهارت یکی از موارد اصلی است که موجب ایجاد اشتغال می شود و موفقیت شغلی هر کس در پی داشتن مهارت محقق می شود.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید