اخبار

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر ضرورت تشکیل کارگروه تعاون در هر شهرستان

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر ضرورت تشکیل کارگروه تعاون در هر شهرستان
نشست مشترک حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور بررسی مسائل تعاونی های مشکل دار این شهرستان در محل فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این دیدار، طرفین به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل تخصصی بخش تعاون و نقش آن در اقتصاد این شهرستان پرداخته و بر ضرورت آموزش مستمر به مدیران و اعضای تعاونی ها تأکید کردند.

 تهمینه دانیالی با اشاره به ضرورت تشکیل کارگروه تعاون در هر شهرستان، بیان کرد:  همکاری ، مشارکت و یکپارچگی بخشها و سازمانهای مرتبط با حوزه تعاون در حل بسیاری از مشکلات و گره گشایی از کار آنها بسیار موثر است. 

وی بسیاری از مسائل و نارسایی ها در شرکت ها و اتحادیه های تعاونی را ناشی از ناآگاهی اعضا و مسئولان به قوانین، وظایف و مسئولیت های خویش دانست و افزود: آموزش تخصصی در تعاونی ها عاملی است که کارایی بالا و بهره وری برای آنها به دنبال دارد و موجب توانمندسازی و متبلور شدن عملکرد مطلوب بخش تعاون خواهد شد.

وی با بیان نقش روابط عمومی در حوزه ترویج، تبلیغ و آموزش، گفت: برای جلب و جذب افکار عمومی به سوی نهضت یادگیری قوانین و مقررات تعاون می توان با بکارگیری شیوه های نوین اطلاع رسانی و ظرفیت همگانی اصحاب رسانه به توانمند سازی تعاونی ها در سطح گسترده کمک شایانی کرد.

در این نشست حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسأله اصلی کشور را در حال حاضر رفع موانع تولید و رونق اقتصادی قلمداد فرموده اند و برگزاری نشست امروز ما در همین راستاست و گام مهمی در جهت حل مشکلات تعاونی ها است.

فرماندار شهرستان اسلامشهر تاکید کرد: نگاه به مشکلات حوزه تعاون باید علمی و  تخصصی باشد.

طی این نشست مسائل ۵ تعاونی شهرستان اسلامشهر بررسی و مشکلات آنها با خرد جمعی و تصمیمات کارشناسانه رفع شد.

۲۶ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید