اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:دبیرخانه اشتغال و سرمایه گذاری استان متعهد به اجرای طرح زیست بوم ملی اشتغال است

دبیرخانه اشتغال و سرمایه گذاری استان ها، متعهد به اجرای طرح زیست بوم ملی اشتغال است
نوزدهمین جلسه کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان کرمانشاه به ریاست فضل اله رنجبر فرماندار کرمانشاه و با حضور حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و موسسات و بانک های عامل در سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی در این نشست، اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیرخانه اشتغال و سرمایه گذاری استان، متعهد به اجرای طرح زیست بوم ملی اشتغال است و در این خصوص اقدامات قابل توجهی در معاونت اشتغال صورت گرفته است.

وی افرود: شهرستان کرمانشاه دارای ۲۹۰ میلیارد ریال سهمیه از اعتبارات مشاغل خانگی است که تاکنون تسهیلات مورد نیاز جهت اجرای ۲۵۰ طرح با اشتغالی برابر با ۳۰۸ نفر و مبلغ تسهیلاتی معادل ۷۷.۷ میلیارد ریال(معادل ۲۷ درصد سهمیه) پرداخت شده است.

عزیری با اشاره به اینکه این در حالی است که میزان تسهیلات پرداختی مشاغل خانگی در استان برابر با ۲۴ درصد اعتبارات مربوطه است، افزود: بی شک با برنامه ریزی های صورت گرفته میزان جذب تسهیلات یاد شده در شهرستان طی هفته های آتی از رشد قابل توجهی برخوردار خواهد بود

فضل اله رنجبر، در ابتدای این نشست گفت: برای حل مشکل بیکاری نیازمند حضور سرمایه گذاران و حمایت از سرمایه گذاری هستیم، یقینا اگر فرهنگ سرمایه گذارپذیری در شهرستان و استان ترویج یابد، شاهد کاهش قابل توجه در نرخ بیکاری خواهیم بود.

فرماندار کرمانشاه اضافه کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان کرمانشاه توانسته اند با ایجاد اشتغالی معادل  ۱۹۲۲۷ نفر، سهمیه شهرستان را به طور کامل محقق کنند.

جلسه با بحث و تبادل نظر اعضا در خصوص دستورات جلسه به پایان رسید.

۲۶ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید