اخبار

معاون روابط کار در هرمزگان: ایجاد روحیه خودباوری در جوانان و فراهم کردن زمینه ی پیشرفت در صنعت پالایش

معاون روابط کار در هرمزگان: ایجاد روحیه خودباوری در جوانان  و فراهم کردن زمینه ی  پیشرفت در صنعت پالایش
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از نفت ستاره خلیج فارس گفت: با اعتماد به جوانان و ایجاد روحیه خودباوری در آنها می توانیم در این صنعت زمینه بی نیاز ی کشور در واردات بنزین را فراهم کنیم تا به عنوان یکی از بزرگترین صادر کننده و یک نمونه از یک صنعت پیشرفته در دنیا مطرح شویم.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، علی حسین رعیتی فرد، با اشاره به میانگین سنی کارکنان نفت ستاره افزود: هر کجا به جوانان اعتماد شده آن صنعت و حرفه بسیار شکوفا شده  است.
وی ادامه داد: وقتی به جوانان میدان داده می شود آنها از ابتکارات و استعدادهای خود برای بالا بردن  سطح کیفیت و طراحی های جدید  استفاده می کنند.
معاون روابط کار در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همدلی و ایجاد فضای صمیمیت بین کارگر و کارفرما، سبب تعلق خاطر کارگران به محل کار و در نهایت تاثیر مثبت بر کیفیت و کمیت تولید کالا خواهد شد.
وی همچنین بر رعایت  استاندارهای ایمنی برای جلوگیری از بروز حوادث نا خواسته در محل کار تاکید کرد.

معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از نفت ستاره خلیج فارس گفت: نفت ستاره، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی و کسانی است، که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند.

۲۴ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید