اخبار

ارمغانی تاکید کرد:کارگروه کاری اشتغال استان فعال خواهد شد

ارمغانی تاکید کرد:کارگروه کاری اشتغال استان فعال خواهد شد
نشست هماهنگی و هم اندیشی برنامه های اشتغال استان با حضور احسان عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار و برنامه ها و اولویت اشتغالزایی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، نشست هماهنگی و هم اندیشی برنامه های اشتغال استان با حضور احسان عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار   برگزار و برنامه ها و اولویت اشتغالزایی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه اشتغال‌زایی سال جاری را با اولویت طرح زیست‌بوم اشتغال، هماهنگی دستگاه‌ها جهت تحقق  ۱۰۵۰۰ شغل تعهد شده، تشکیل هئیت اندیشه‌ورز کارآفرینی، تکمیل اطلاعات کارجویان و کارفرمایان در سامانه ملی جستجو، برگزاری جشنواره ایده‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی در بهمن سال جاری و ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی عنوان کرد.
 در این جلسه  احسان عسکری معاون امور اقتصادی استانداری بر ضرورت پیگیری جدی و رصد مستمر برنامه‌های اشتغال‌زایی تاکید و طی تماس تلفنی با شهردار یاسوج از انتخاب نام یکی از میادین شهر به نام میدان کارآفرینی خبر داد و گفت: در شهرهای دیگر استان نیز اقدامی مشابه صورت خواهدگرفت.
 همچنین ضرورت فعال‌سازی و تشکیل مستمر گروه کاری اشتغال  ذیل کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری  از الزامات  این نشست بود.
 اولین جلسه کارگروه کارگری استان در پنج شنبه همین هفته   برگزار خواهد شد.
۲۶ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۴۲
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید