اخبار

قرآن دژ محکمی برای نجات جامعه از هرگونه انحراف است

قرآن دژ محکمی برای نجات جامعه از هرگونه انحراف است
مدیر کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: قرآن دژ محکمی برای نجات جامعه از هرگونه انحراف و انحطاط است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی خوزستان, صبح امروز دوشنبه 27 دی ماه، ارسلان غمگین در حاشیه آیین اختتامیه پانزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش کشور به صورت ویدئو کنفرانس با حضور "حجت الله عبدالملکی" وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: قرآن یک نسخه شفابخش و دستورالعمل جامع برای اداره زندگی انسان‌هاست و هر انسانی که می‌خواهد از نعمت زندگی در سایه قرآن بهره‌مند شود، باید دستورات قرآن را به کار گیرد.
مدیر کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی خوزستان ادامه داد: قرآنی که به لحاظ قوی بودن متون و رعایت اصول عربی تا به حال هیچ کس نتوانسته در آن تغییری ایجاد کند که این خود از معجزات قرآن است که حتی کوچکترین تغییر در اعراب آن سبب تغییر در معانی می شود که هر آشنا به قرآن متوجه آن خواهد شد.
غمگین گفت: قرآن دژ محکمی برای نجات جامعه از هرگونه انحراف و انحطاط است و مسلماً کسی که با گفتمان خدا در ارتباط باشد و با معرفت قرآن بخواند انقلابی عظیم در آن ایجاد خواهد شد که کل زندگی اش را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
وی گسترش فرهنگ قرآنی در میان جامعه کار و تلاش کشور را یکی از اهداف وزارت متبوع دانست که در راستای همین هدف والا, مسابقات قرآنی را برگزار می‌نماید و خدا را شاکریم که امسال نیز توفیق پیدا کردیم پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تعاون خوزستان را به همت این اداره کل  در دو گروه خواهران و برادران و در رشته های حفظ کل. حفط ۲۰ جز . حفظ ۱۰ جز, قرائت تحقیق و مفاهیم برگزار نماییم که  10 نفر از برگزیدگان مرحله استانی برای حضور در مسابقات ملی به وزارت متبوع معرفی شدند.
غمگن افزود: مرحله کشوری این دوره از مسابقات از دهم دیماه آغاز که تا امروز 27 دی ماه ادامه داشت که خدا را شاکریم متسابقین کارگر خوزستانی در این دوره از مسابقات خوش درخشیدند و موفق شدند در دوبخش آقایان و خانم ها حائز رتبه های برتر کشوری شوند.
۲۷ دی ۱۴۰۰ ۲۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید