اخبار

بازدید مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از شهرستان فیروزکوه

بازدید از شهرستان فیروزکوه
تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در راس هیئتی در سفر یک روزه خود به شهرستان فیروزکوه پس از حضور در گلزار شهدای شهرستان فیروزکوه در دیدار با مسئولین این شهرستان بر اهمیت بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در گام دوم انقلاب تاکید نمود و تنها راه نجات از ایستایی را پویایی در فعالیتها و کار جهادی برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه ۲۷ دی ماه به همراه هیئتی متشکل از پروین رحیمی مدیر اجتماعی، سعید قوتی مدیر امور تعاون، علی محمد زند پویا مسئول روابط عمومی و مازیار شهرآشوب رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزکوه پس از نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر شهدای این شهرستان از ورزشگاه کارگری در حال ساخت شهرستان فیروزکوه بازدید به عمل آورد و در ادامه با همکاران خود در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزکوه دیدار کرد و طی نشستی با مدیران تعاونی های مشکل دار این شهرستان مسائل آنها را بررسی و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنها را صادر نمود.

گفتنی است تهمینه دانیالی در این سفر با حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری نماینده ولی فقیه و امام جماعت  شهرستان فیروزکوه ، سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم  شریف دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و ابوالقاسم مهری فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

طی این سفر تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در دیدار با امام جمعه شهرستان فیروزکوه ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اهمیت تولید و رونق اقتصادی، بیان داشت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با فعالیت تعاملی ، جهادی و متناسب با ماموریتها و وظایف محوله خود رسیدن به توسعه را محقق نماید. ما در حوزه سیاستگذاری و از لحاظ فرهنگی و اجتماعی تقویت حوزه تعاون را به عنوان یک بخش مهم اقتصادی در اولویت وظایف خود می دانیم.

وی افزود: با  همسویی و تبعیت از یک اصول و سیاست مشترک می توانیم ضمن تقویت اصول فرهنگی اشتغال ،تولید و رفاهیات مردم را بهبود بخشید. حوزه گردشگری، کشاورزی و سلامت از مهمترین ظرفیتهای مغفول مانده شهرستان فیروزکوه است که جوانان این مرز و بوم می توانند در عرصه های مختلف وارد میدان عمل شوند و ما هم آماده حمایت از آنها هستیم.

فیروزکوه

حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری نماینده ولی فقیه و امام جماعت شهرستان فیروزکوه هم با اشاره به اینکه ایران کشور امام زمان است و نظام مقدس جمهوری اسلامی  به برکت خون شهدا به بار نشسته است، افزود: ما دایه دار ایجاد تمدن نوین اسلامی هستیم و باید نقش مهمی در  این تمدن سازی ایفا نماییم. این نظام مقدس علی رغم همه مشکلات و کاستی ها در حوزه اقتصادی نیازمند حمایت و نظارت در بخش تولید ، کار و رفاه است. حمایت از کارگر و اشتیاق به کار برای ما در کنار حمایت از کارفرما مهم است و ما نیز با فرهنگ سازی در استفاده از کالای ایرانی می توانیم تولید کننده و کارگران را حمایت کنیم. حوزه تعاون نیز بایستی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه و امام جماعت  شهرستان فیروزکوه با اشاره به ظرفیتهای گردشگری این شهرستان، گفت: در حال حاضر اداره صنایع دستی و گردشگری این شهرستان تعطیل است و جوانان ما به علت عدم آگاهی و مهارتهای لازم به سمت بسیاری از مشاغل نمی روند. سازمان فنی حرفه ایی می تواند با مهارت آموزی به کارجویان ، مشکل اشتغال بسیاری از جوانان را رفع نماید.

فیروزکوه۱

تهمینه دانیالی در ادامه سفرش با حضور در فرمانداری این شهر با سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه گفتگو کرد. در این دیدار سید احمد رسولی نژاد با تاکید بر حضور مدیران در بین مردم گفت: دولت مردمی بایستی با حضور در میدان عمل گره گشای مشکلات مردم باشد.

مهری فرماندار فیروزکوه هم ضمن تشکر از حضور مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در دورترین شهرستان این استان ، بیان داشت: این کار یک خدمت جهادی و انقلابی است. یکی از مهمترین مطالبات کارگری این شهرستان تکمیل ساختمان ۳۰۰۰ نفری ورزشگاه کارگران است که ان شالله به زودی تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

فیروزکوه۳

وی با بیان اینکه ایجاد شغل مهم ترین مسئله کشور است، افزود: مسئولان باید مسیر سرمایه گذاران و کسانی که نسبت به کشور احساس مسئولیت دارند را هموار سازند. زیرا فعالان اقتصادی و افرادی که در حوزه اشتغال زایی و تولید کشور گام بر میدارند همانند رزمندگانی هستند که در دوران دفاع مقدس از مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی دفاع کردند.

فیروزکوه۲

تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه سفر خود به همراه مدیر کل بنیاد شهید استان تهران و جمعی از مسئولان این شهرستان در مراسم تجلیل از مادران شهید شهرستان فیروزکوه که در بارگاه ملکوتی امامزاده اسماعیل در حال برگزاری بود، شرکت نمودند.

۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید