اخبار

معرفی 6 طرح استان اصفهان برای ارزیابی در رقابت ملی جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید

معرفی 6 طرح  استان اصفهان برای ارزیابی در رقابت ملی جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان از معرفی 6 طرح برتر کارگران خلاق، مبتکر و نوآور استان اصفهان در رقابت ملی جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید خبر داد.

احمدرضا پرنده با اعلام این خبر توضیح داد:  پس از تایید کمیته داوران دبیرخانه استانه ی جشنواره،  در 3 بخش خدمات،صنعت و کشاورزی و یک واحد نمونه به سطح ملی این رقابت معرفی شدند.

استان اصفهان رتبه اول  مشارکت در جشنواره امتنان

 وی با بیان اینکه 3 هزار و 553 نفر از کارگران واحدهای اقتصادی استان اصفهان در  سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید ثبت نام کردند افزود:  استان اصفهان  از لحاظ تعداد ثبت نامی در گروه کارگران و گروههای کارگری در صدر کشور قرار دارد.

 این مقام مسئول افزود: در بخش صنعت 1999 نفر، در بخش کشاورزی 259 نفر و دربخش خدمات 1189 نفر در دو بخش انفرادی و گروهای کاری و 106 بنگاه اقتصادی به عنوان واحد نمونه ثبت نام نموده اند.

 پرنده درخصوص نحوه داوری طرح های ثبت نامی اظهار داشت: پس از بررسی های مقدماتی در نهایت75 طرح در سطح استان در جلسات تخصصی داوران، در سطح ملی در سه بخش کارگرنمونه،گروه کار نمونه و واحد نمونه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص  اعضای کمیته داوران استانی  اظهار داشت: کمیته داوران استانی این جشنواره اساتید دانشگاه،کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای، شهرک علمی تحقیقاتی استان، سازمان جهاد کشاورزی طرح های ارسالی به این جشنواره را مورد ارزیابی قرار دادند.  
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید