اخبار

زنجانی‌ها ۴ عنوان برتر المپیاد ملی مهارت را به دست آوردند

زنجانی ها 4 عنوان برتر المپیاد ملی مهارت را به دست آوردند
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شرکت‌کنندگان زنجانی در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت، موفق به کسب ۴ عنوان برتر شدند.

زنجانی‌ها ۴ عنوان برتر المپیاد ملی مهارت را به دست آوردند


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری عنوان کرد : همزمان با دهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور مقام عالی وزارت برگزار شد .انصاری ادامه داد: این دوره از مسابقات در سطوح شهرستانی و استانی برگزار و وارد مرحله کشوری شده بود.
وی با بیان اینکه ۳۹۰ نفر در مرحله شهرستانی این رقابت‌ها در استان زنجان ثبت‌نام کرده بودند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱۲۳ نفر غایب بودند و مسابقات مرحله شهرستانی با حضور ۲۶۷ نفر برگزار شد.
انصاری افزود: پس از برگزاری مرحله شهرستانی، ۷۹ نفر به مرحله استانی این رقابت‌ها راه یافتند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پس از برگزاری مرحله استانی این رقابت‌ها ۸ نفر در ۷ رشته مختلف از استان زنجان به مرحله کشوری این رقابت‌ها راه یافته بودند.
وی با بیان اینکه مرحله کشوری این مسابقات نیز حسب رشته‌ها در استان‌های مختلف برگزار شده بود، گفت: مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت، با حضور مقام عالی وزارت و مدیران کل دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت مجازی و ویدئو کنفرانسی برگزار و از نفرات برتر المپیاد ملی مهارت با اهداء لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد.
انصاری خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان زنجانی در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت، موفق به کسب ۴ عنوان برتر شدند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه مرحله کشوری رشته تراش cnc در استان کرمان برگزار شده بود، گفت: مهدی عنایتی در این رشته، موفق به کسب مدال طلا و رتبه اول کشور شد.
وی با بیان اینکه مرحله کشوری رشته فناوری و طراحی گرافیک در استان فارس برگزار شده بود، اظهار داشت: نیما سلمانی در این رشته، موفق به کسب مدال برنز و رتبه سوم کشور شد.
انصاری با بیان اینکه ۲ نفر از شرکت‌کنندگان زنجانی نیز موفق به کسب دیپلم افتخار (رتبه چهارم کشوری) شدند، خاطرنشان کرد: محمد پناهی و جمشید حسن‌لی به ترتیب در رشته‌های فرز cnc و لوله‌کشی و گرمایشی موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.
این مسئول افزود: مرحله کشوری مسابقات رشته‌های فرز cnc و لوله‌کشی و گرمایشی نیز به ترتیب در استان‌های کرمان و البرز برگزار شده بود.

۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۰۶
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید