اخبار

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان به در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان برگزار شد

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان به در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان برگزار شد
این جلسه روز دوشنبه به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور تمامی اعضا در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره یک شهرستان خرم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در ابتدای این جلسه علی آشتاب ضمن تقدیر از خدمات میترا ابراهیمی انتصاب حشمت‌الله معتمدی را به سمت سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تبریک گفت.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به نزدیک شدن چهل و سومین طلیعه فجر پیروزی،  افزود: دهه مبارک فجر زمان مناسبی جهت اجرای نمایشگاهها و حمایت از قشرهای آسیب پذیر جامعه است.

وی در ادامه گفت: با همکاریهای صورت گرفته با اداره کل بهزیستی استان انجام مسابقات ورزشی ویژه کودکان کار و نیز برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان سرپرست خانوار در محلی مناسب و در دسترس عموم،در دستور کار قرار دارد.

در ادامه سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ضمن خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه به ارائه توضیحاتی در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات ملی مهارت در سطح کشور پرداخته و اظهار داشت: اعضای تیم مسابقات ملی مهارت از بین مهارت آموختگان و نخبگان صنعت،صنف و دانشگاه برگزیده می شوند و امسال از بین هشت نفراز افراد اعزام شده به مسابقات، یک نفر مدل برنز و پنج نفر دیپلم افتخار دریافت کردند که این بیانگر راهیابی این افراد به مسابقات سال آتی ست.

وی در ادامه افزود: نکته حایز اهمیت در این مسابقات این است که نخبگان مهارتی حاضر در این المپیاد ملی، با توجه به تجربه و مهارت های بدست آمده،استادکاران ماهر آینده خواهند بود.

معمدی در پایان بیان کرد: این مسابقات نیاز به حمایت مالی و معنوی دارد،بگونه ای که در سطح کشور تمامی تیم های اعزامی از حمایت حامیان مالی برخوردارند و امیدواریم با همکاری دستگاههای عضو شورای هماهنگی بتوانیم حمایت مالی مورد نیاز جهت اعزام نخبگان مهارتی استان را فراهم کنیم.

در ادامه این جلسه به پیشنهاد معاون اداری و پشتیبانی این اداره کل، مقرر شد تمامی دستگاههای عضو شورای هماهنگی آموزشهای مهارتی مورد نیاز خود را در قالب بسته آموزشی سال ۱۴۰۱ ارائه نمایند.

همچنین مقررشد رئیس اداره امور شعب بانک رفاه  استان لرستان پیگیری‌های لازم جهت حمایت مالی از تیم نخبگان مهارتی استان جهت اعزام به مسابقات ملی مهارت سال آتی را در دستور کار خود قرار دهد.

در این گزارش آمده است؛ در ادامه اعضا بصورت ویدئو کنفرانس در مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی شرکت نمودند.

۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید