اخبار

پنجمین کمیته اشتغال شهرستان قائنات برگزار شد

پنجمین کمیته اشتغال شهرستان قائنات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قائنات؛ پنجمین کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قائنات با حضور مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در محل فرمانداری شهرستان قائنات برگزار شد.

در ابتدای جلسه غلامی رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاینات دستور کارجلسه مبنی بر وضعیت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و لزوم بازدید طرح های اشتغال روستایی و ثبت نظارت ها در سامانه سانار تا تاریخ 07/11/1400 را اعلام نمود .

 سپس راستگو مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تشکر از پی گیری های موثر فرماندار شهرستان و   و معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری توضیحاتی در خصوص زیست بوم اشتغال جمهوری اسلامی ایران و هدف گذاری دولت برای تحقق یک میلیون و هشتصدو پنجاه  هزار شغل در سال  1400 و 1401 ارائه کرد و همچنین بر نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری  و لزوم ثبت نظارت ها در سامانه سانار؛ تاکید نمود . وی همچنین به برگزاری جلسات مستمر جهت رفع موانع پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تاکید کرد.

در پایان نوروزی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ضمن  عرض خوشامد گویی به حاضرین ، اعلام کرد:  نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری بایستی اولویت بندی شود  به صورتی که طرح های نیازمند تسهیلات ،بهره برداری شده ، نیازمند امهال  تفکیک شود و بر اساس اولویت مورد نظارت و رسیدگی قرار گیرند.

 سپس روند پرداخت تسهیلات طرح های مشاغل خانگی معرفی شده به بانک های عامل مورد  بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تسهیلات معرفی شده به بانک ، حتی المکان تا پایان دی ماه به متقاضیان گرداخت گردد .

همچنین در خصوص بازدید از طرح های اشتغال روستایی نیز با توجه به کثرت طرح ها و مدت زمان اندک  جهت بازدید از طرح ها ، مقرر گردید کمیته نظارت شهرستان در اسرع وقت بازدید از طرح ها را انجام داده و  نتیجه را اعلام نماید .


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید