اخبار

ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی از برگزاری جشنواره ایده های اشتعالزا و کارآفرینی خبر داد

ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی از برگزاری جشنواره ایده های اشتعالزا و کارآفرینی خبر داد
آیت الله ارمغانی در نشست با رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دغدغه فعلی ما در استان و دولت سیزدهم اشتغال است.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار  و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد،آیت الله ارمغانی در نشست با رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دغدغه فعلی ما در استان و دولت سیزدهم اشتغال است.وی با اشاره به طرح زیست بوم اشتغال کشور و فعالیت جدی شورای عالی اشتغال اظهارکرد: قرارگاه اشتغال در کشور تشکیل و  جهاددانشگاهی نیز عضو این قرارگاه است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در طرح زیست بوم اشتغال کشور دستگاههای اجرایی ایجاد اشتغال می کنند و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هماهنگ کننده است تا هدر روی منابع و اعتبارات صورت نگیرد این طرح در سطح استانی، منطقه ای و ملی و بین المللی اجرا می شود
ارمغانی با بیان اینکه  در سال ۹۹نرخ بیکاری استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۰.۹ درصد است، تصریح کرد
 برنامه و اولویت ما حمایت از طرح های و واحدهای تولیدی غیرفعال، نیمه فعال و با فعالیت زیر ظرفیت است و دنبال هستیم که اعتبارات و حمایت ها به سمت این طرح ها و واحدها سوق داده شوند تا بتوانیم استفاده بهتر کنیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره ایده های اشتغال زا و کارآفرینی در استان خبر داد و عنوان کرد: این جشنواره بهمن ماه ۱۴۰۰ در جهت استفاده از ایده ها و طرح‌های اشتغالزا  در سطح ملی برگزار می شود.
ارمغانی با بیان اینکه ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی را در سطح استان در دستور کار داریم، تصریح کرد: ۱۰ میلیارد تومان اعتبارات مشاغل خانگی استان در سال ۹۷ ، ۶ میلیارد تومان در سال ۹۸ و چهار میلیارد تومان در سال ۹۹ بوده است که این اعتبارات استان در سال جاری افزایش چشمگیری داشته است.
وی اظهارکرد: در زمینه های مختلف از جمله آموزشی و پژوهشی می توانیم با جهاددانشگاهی همکاری تعامل بیش از پیش داشته باشیم.
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۱۶
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید