اخبار

برگزیدگان پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش معرفی شدند

برگزیدگان پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش معرفی شدند
برگزیدگان پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی معرفی و اعلام شدند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش با حضور دکتر حجت اله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، محمد چکشیان، معاون امور فرهنگی و اجتماعی و مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و برگزیدگان این مسابقات معرفی شدند.
اسامی برگزیدگان به شرح زیر اعلام می شوند: 
در رشته قرائت برادران آقایان هادی خانی از استان قم  رتبه اول و آقایان سید طاها حسینی از استان بوشهر و علیرضا مسیح پور از استان گهکیلویه و بویر احمد به ترتیب عناوین دوم وسوم را به خود اختصاص دادند. 
در رشته حفظ کل برادران آقای محمد مهدوی از استان اردبیل مقام اول و آقایان محمد رضا احمدی از استان قم  و مجتبی محسنی از استان مازندران رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.
در رشته حفظ 20 جزء برادران آقایان سید علی حسینی از استان قم ، حمیدرضا جاوید شفیعی از  استان خراسان رضوی و محمد حسن خلیلی  از استان گلستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته حفظ 10 جزء برادران ، آقایان علی رضا قلی زاده از استان اردبیل، محمد علی مروجی  از استان قم و محمد مهدی سوزنچی از استان خوزستان به ترتیب عناوین اول تا سوم را  به خود اختصاص دادند.
در رشته مفاهیم برادران هم آقای عارف پیشه ور از  استان خراسان جنوبی مقام اول و آقایان ابوالقاسم رحیمی از استان خراسان شمالی و وحید صفری از استان همدان رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.
همچنین در رشته مفاهیم خواهران خانم فاطمه رضایی حسین آبادی از استان اصفهان مقام اول و خانم ها الهام دادگر از استان فارس و هنا دشتی از استان ایلام رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته قرائت خواهران، خانم آسیه دهقان از استان فارس مقام اول و خانم ها نزیهه جنامی از استان خوزستان  و نسرین محمودی  از استان مرکزی به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته حفظ کل  خواهران خانم زیبا زارع مویدی از استان فارس مقام اول و خانم ها فایزه جعفری و زهرا سلطان پور از استان مازندران مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
همچنین در رشته حفظ 20 جزء خواهران خانم ها فاطمه پیروی از استان قم، مریم مرادی از استان چهارمحال بختیاری و رقیه خزعلی زاده از استان خوزستان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته حفظ 10 جزء خواهران خانم مینا چشم سبز از استان خوزستان مقام اول و خانم ها مریم عظیمی نسب از استان کرمان و کلثوم رضایی از استان گهکیلویه و بویر احمد به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.
لازم به ذکر است مرحله نهایی این دوره از مسابقات از سوی دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  از 12 تا 26 دی ماه سال جاری برگزار شد.
 
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید