اخبار

بانوان فارس در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش کشور 3 رتبه برتر کسب کردند

بانوان فارس در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش کشور 3 رتبه برتر کسب کردند
سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: دو نفر از بانوان این استان در رشته حفظ کل و قرائت پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور رتبه نخست و یک بانوی دیگر نیز در رشته مفاهیم رتبه دوم را کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، مصطفی هاشمی در این باره افزود: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش مرحله کشوری با حضور ۷ شرکت‌کننده از فارس برگزار شد.
وی با بیان اینکه مرحله پانزدهم مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش با حضور ۷ شرکت کننده از استان فارس شامل ۲ برادر و ۵ خواهر برگزار شد،گفت: در این مرحله ملی مسابقات قرآن کریم آسیه دهقان از شهرستان شیراز در رشته قرائت رتبه نخست را کسب کرد.
سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس ادامه داد: زیبا زارع مویدی از شهرستان شیراز نیز موفق به کسب رتبه اول این دوره مسابقات کشوری در رشته حفظ کل قرآن مجید شده است.
وی اضافه کرد: در رشته مفاهیم پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور نیز الهام دادگر از شهرستان داراب موفق به کسب مقام دوم شده است.
این مقام مسئول بیان کرد: مرحله کشوری مسابقات این دوره به دلیل شیوع کرونا بصورت همزمان با سایر استان‌ها در شیراز و شهرستان‌های فارس برگزار و داوری نیز به صورت آنلاین و برقراری ارتباط ویدیوکنفرانسی انجام شد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید