اخبار

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان؛

عملکرد رو به رشد عبدالملکی در وزارت تعاون / برنامه های اجرایی رضایت بخش بوده است

عملکرد رو به رشد عبدالملکی در وزارت تعاون / برنامه های اجرایی رضایت بخش بوده است
رئیسی با بیان اینکه برنامه های اجرایی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا کنون رضایت بخش بوده است گفت: عبدالملکی آینده روشنی در این مسیر خواهد داشت.
عملکرد رو به رشد عبدالملکی در وزارت تعاون / برنامه های اجرایی رضایت بخش بوده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ‌رفاه اجتماعی هرمزگان؛ رئیسی با بیان اینکه عبدالملکی  وزارتخانه ای را عهده دار شده است که ترکیبی از سه وزارتخانه دیگر است، افزود؛  عملکرد وزیر جوان تا کنون رضایت بخش بوده است.
 
وی همچنین با اشاره به توانایی و تخصص عبدالملکی تصریح کرد؛  سوابق کاری و تحصیلات وزیر جوان گواه بر آینده روشن وی در این وزارتخانه حساس بوده و پیش بینی می شود آینده موفقی را در این وزارتخانه داشته باشد.
 
گفتنی است، در آستانه چهاردهمین سفر ریاست‌جمهوری به استان هرمزگان، سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع و نماینده تام‌الاختیار مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و حبیب الله جلیلی مدیرکل امور استانهای وزارت و همچنین مدیران کل ستادی حوزه تعاون و توسعه کارآفرینی و اشتغال به همراه مدیران کل دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در روز چهارشنبه ۲۲ و پنج شنبه ۲۳ دیماه از ساعت ۸ الی ۱۸ با حضور در محل استقرار میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به درخواست های مردمی رسیدگی کردند.
 
یادآور می شود، همزمان با سفر معاونین و مدیران ارشد وزارت تعاون کار و رفاه احتماعی به استان هرمزگان، جلیلی مدیرکل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مناطق سیل زده شرق استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات مردم این مناطق قرار گرفت.
 
مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نجیب تر از مردم هرمزگان سراغ ندارم، به وضعیت فلاکت بار مردم سیل زده میناب اشاره داشت و گفت: امید است سفر رییس جمهور منشا خیر و برکت برای مردم استان هرمزگان باشد.
 
جلیلی در جریان این بازدید و سرکشی، قول مساعد داد که وسایل ضروری هفت خانوار سیل زده در شرق استان هرمزگان را تامین نماید.
 
۲۹ دی ۱۴۰۰ ۰۳:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید