اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، میهمان برنامه تلویزیونی صبحگاهی "صبحانه"

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، میهمان برنامه تلویزیونی صبحگاهی "صبحانه"
صبح امروز؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، میهمان برنامه تلویزیونی "صبحانه" با موضوع تشریح برنامه ها و دستاوردهای بخش تعاون بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صبح امروز میهمان برنامه صبحانه در سیمای مرکز خراسان جنوبی بود.

در این برنامه تلویزیونی غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به بیان مهمترین دستاوردها و اقدامات بخش تعاون در سال 1400 -  تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها پرداخت و تشریح کرد: در حال حاضر 988 تعاونی با ایجاد 9هزار و 694 فرصت شغلی در استان فعالیت می کنند.

وی افزود: از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در راستای انجام تکلیف قانونی خود در حوزه نظارت بر فعالیت بخش تعاون، از ابتدای سالجاری 38 مورد بررسی شکایات در حوزه تعاون و 7 مورد حسابرسی در استان صورت گرفته است.

اشرفی گفت: همچنین از ابتدای سال 1400، 451 مورد نظارت قانونی بر تعاونی های توزیعی، تولیدی و خدماتی صورت گرفته است که این عملکرد معادل 130درصد تعهد تعریف شده استان می باشد.

برنامه "صبحانه" برنامه صبحگاهی از سیمای مرکز خاوران می باشد که با هدف ایجاد نشاط و آشنایی مخاطب با زندگی اجتماعی و سبک زندگی اسلامی تهیه و پخش می گردد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲۹ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید