اخبار

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

وزارت مردم با همراهی مردم ممکن می شود

معارفه,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهاردهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان قم بر به ثمر رسیدن اهداف وزارت مردم با همراهی مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، محمد چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم اعطای حکم انتصاب سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن تاکید بر همراهی اهاد جامعه با وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی (وزارت مردم) گفت.

استفاده از تجربیات مدیران قبل و استفاده از ایده های جدید و کارآمد می تواند به این اداره کل و وزارت مردمی کمک شایانی انجام دهد.

وی افزود: همانطوری که در صحبتهای مقام عالی وزارت (وزارت مردم) نامیده شده و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله عالی) تعاون، اشتغال، روابط کار و رفاه نیازهایی وجود دارد که مهمترین موانع تولید موانع فرهنگی است و قم مرکز فرهنگی جهان اسلام، که از حد استان فراتر می باشد، با توجه به مراجع معظم عظام و علماء و حوزه های علمیه استان.

چکشیان اظهار داشت: وزارت مردم به این شکل است که اگر کسی به شما مراجعه کرد و کاری در ادره شما داشت سه راه وجود دارد یا اینکه خودت کارش را انجام دهی یا کسی که مربوط می شود ارجاع دهی یا با برخورد خوب به آنها آرامش دهید. 

وی به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد: ما هیچ کاری را سراغ نداریم که مردم در آن ورود کرده باشند و آن کار پیشرفت نکرده باشد.

محمد چکشیان بیان داشت: گام دوم انقلاب با شروع دولت سیزدهم همراه بوده است و حرکت عمومی مردم اولین گام در گام دوم انقلاب است و با توجه به ذهن پویا مسائل قابل حل است اگر مردم پای کار باشند چرا که با حضور حداکثری کارمندان دولت باز هم حضور آنها محدود می باشد.

وی با تشکر از زحمات چند ساله آقای مصطفی کاویانی برای ادامه راه برای وحید وزیری راد آرزوی موفقیت نمود.

۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید