اخبار

توسعه و ترویج کارآفرینی راه برون رفت جامعه از مشکلات است

توسعه  و ترویج کارآفرینی راه برون رفت جامعه از مشکلات است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه کارآفرینی در همه ابعاد و به معنای عام می تواند راه برون رفت جامعه از مشکلات باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در نشست با اعضای انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر مشاوره کارآفرینی استان اظهار داشت: کارآفرینی باید همه ابعاد توسعه را در قالب یک زنجیره ارزش دنبال کند.
وی با تاکید بر اینکه مدل مشخصی باید برای توسعه کارآفرینی در سیستان و بلوچستان طراحی شود، افزود: با توجه به احکام برنامه هفتم توسعه، نیاز است تا جایگاه کارآفرینی مورد تببین و تاکید قرار گیرد.
دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان ادامه داد: انجمن صنفی دفاتر مشاوره کارآفرینی می تواند نقش مهمی در همسو کردن دستگاه های اجرایی فعال در حوزه اشتغال داشته باشد.
جهاندیده گفت: برای توسعه کارآفرینی نیازمند همگرایی و هم افزایی همه بخش ها هستیم و شرکت های دانش بنیان و مراکز شتاب دهنده نیز می توانند در این مسیر یاری رسان باشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با همکاری پارک علم و فناوری ، بزودی امکان استقرار دفتر انجمن مشاوره کارآفرینی فراهم  می شود تا با جانمایی مکان ثابت، امکان بهره گیری جامعه هدف از ظرفیت انجمن بیش از پیش میسر شود.
جهاندیده افزود: حضور نمایندگان انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر مشاوره کارآفرینی در جلسات کارگروه تخصصی اشتغال استان هم باعث می شود تا از نظرات این انجمن در راستای رسالت و اهداف کارگروه استفاده شود.

انتهای پیام/

۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید