اخبار

مهدی مسکنی : 9 تعاونی مشکل دار در هرمزگان وجود دارد

مهدی مسکنی : 9 تعاونی مشکل دار در هرمزگان وجود دارد

مهدی مسکنی : 9 تعاونی مشکل دار در هرمزگان وجود دارد
معاون امور تعاون، سفر هیات دولت به استان‌ها را از اولویت‌های راهبردی دولت سیزدهم با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم دانست و در تحقق شعار سال تولید؛ پشتیبانی و مانع زدایی‌ها موثر خواند

مهدی مسکنی، در حاشیه سفر یک روزه به این استان بر گام‌های استوار دولت سیزدهم در حل مشکلات تعاون اشاره کرد و گفت: ۹ تعاونی مشکل دار در هرمزگان وجود دارد که باید به طور جدی بررسی شود.

مسکنی افزود: در خصوص تولید، اشتغال و حمایت از طرح‌های اشتغالزایی، هماهنگی‌هایی با بانک‌های عامل، انجام داده شده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از سفر نیز مصوبات هر حوزه پیگیری می‌شود، بیان کرد: آنچه که در استان هرمزگان مشاهده شد، کارکرد‌های خوب تعاونی‌ها در ابعاد مختلف و ایده‌های نو بود که البته تعدادی از اعضای تعاونی مسکن مشکلاتی داشتند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز در جریان سفر یک روزه خود از تعاونی‌های دریایی ریشمون، نیکداران کیمیای هرمزگان (بنکداران) در بندرعباس و پروژه ۴۸ واحدی مسکن اداره کل تعاون بندرعباس بازدید و مشکلات آن‌ها را بررسی کرد.

مهدی مسکنی همچنین نشستی با روسای تعاونی‌های شهرستان بندرعباس داشت و در نشست هم‌اندیشی هیئت رئیسه اتاق تعاون استان هرمزگان حضور یافت.

وی در این سفر با حضور در میز ارتباطات مردمی واقع در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرعباس به مشکلات و مسائل مراجعین در حوزه‌های تعاون رسیدگی و ضمن صدور دستورات لازم، موانع را پیگیری کرد.
در این بازدید البته گلایه‌های شدیدی از سوی برخی از مراجعین در خصوص تخلفات و کم کاری‌های برخی از تعاونی‌های مسکن فعال در بندرعباس مطرح شد که از سوی معاون امور تعاون، بررسی شد.

۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید