اخبار

رییس هیات ورزش‌های کارگری استان قزوین

ارایه خدمات ورزشی به خانواده کارگران در دستور کار قرار دارد

ارایه خدمات ورزشی به خانواده کارگران در دستور کار قرار دارد
رییس هیات ورزش‌های کارگری استان قزوین گفت: با توجه به دستورالعمل فدراسیون ورزش‌های کارگری تلاش می‌کنیم خدمات ورزشی را به کل خانواده کارگران ارایه بدهیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، هادی اسدی  رییس هیات ورزش‌های کارگری استان قزوین گفت: با توجه به دستورالعمل فدراسیون ورزش‌های کارگری تلاش می‌کنیم خدمات ورزشی را به کل خانواده کارگران ارایه بدهیم.

هادی اسدی افزود:تلاش می کنیم خانواده کارگران استان از خدمات ورزشی با قیمت پایین تری از سایر مراکز بهره مند شوند.

وی همچنین اضافه کرد: نرخ خدمات آموزشی که از سوی هیات ورزش های کارگری استان قزوین ارایه می شود ۴۰ تا ۵۰ درصد پایین تر از سایر مراکز است و تقریبا فقط حق الزحمه حضور مربیان در دوره های آموزشی دریافت می شود.

این مسوول گفت: ما در برگزاری دوره های آموزشی، نگاه اقتصادی و درآمدزایی نداریم و تلاش می کنیم با ارزان سازی خدمات ورزشی به جامعه هدف خود خدمات ارایه بدهیم.

اسدی افزود: پیش از شیوع کرونا نمی توانستیم برای برگزاری دوره های آموزشی اقدام کنیم ولی با فروکش کردن تب این بیماری برای برگزاری دوره های مختلف ورزشی اقدام کرده ایم.

وی اضافه کرد: برگزاری دوره آموزش شنا، والیبال، تیراندازی، کاراته، رشته های رزمی و ووشو را آغاز کرده ایم و از تمامی ظرفیت ها در این زمینه استفاده می کنیم.

اسدی گفت: پیست دوومیدانی ورزش کارگری استان را نیز در اختیار مربیان آقا و خانم قرار داده ایم که در حال آموزش هستند و استعدادیابی برای فرزندان کارگران را برگزار می کنند.

۳۰ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید