اخبار

۳۵ واحد تولیدی قزوین برای معرفی به جشنواره امتنان ارزیابی شدند

۳۵ واحد تولیدی قزوین برای معرفی به جشنواره امتنان ارزیابی شدند
معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۳۵ واحد تولیدی برای معرفی به جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان ارزیابی شدند و در نهایت پنج طرح به مرحله کشوری راه یافتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، آقا علیخانی  معاون امور اجتماعی ادار کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۳۵ واحد تولیدی برای معرفی به جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان ارزیابی شدند و در نهایت پنج طرح به مرحله کشوری راه یافتند.

قاسم آقا علیخانی افزود: با توجه به ماده ۱۹۵ قانون کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر سال کارگران نمونه را در سه سطح کارگاهی، استانی و کشوری به منظور تشویق نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع و مبتکر  شناسایی و تقدیر می کند.

وی اضافه کرد: با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از مسوولان تحقیق و توسعه واحدها و مکاتبه با آنها حدود ۵۲۲ واحد در سایت شناسایی کارگران نمونه ثبت نام کردند که از بین ثبت نام شده ها ۶۰ طرح دارای ابتکار و خلاقیت در محیط کار جهت بررسی بیشتر انتخاب شد.

آقاعلیخانی افزود: در مرحله دوم پس از تشکیل جلسات کارشناسی توسط کمیته استانی، کارشناسان این اداره کل و سازمان  صنعت، معدن و تجارت و آموزش فنی و حرفه ای از ۳۵ طرح منتخب با توجه به شاخص های تعیین شده بازدید به عمل آوردند.

این مسوول گفت: با توجه به این بازدیدها پس از امتیاز دهی ۲  طرح در بخش صنعت شامل کارگر و گروه کار و ۲ طرح کارگر و گروه کار در بخش خدمات و یک واحد نمونه برگزیده شده و به مرحله کشوری راه یافتند.

۳۰ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید