اخبار

تهمینه دانیالی دیدار مردمی را موثرترین راه برای گره گشایی از مشکلات مردم برشمرد

دیدار مردمی در جهت رفع موانع و گره گشایی
مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر استمرار ملاقات های چهره به چهره مسئولین با مردم، گفت: ملاقات مردمی موثرین راه برای تعامل بی واسطه و شناسایی مطالبات مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، تهمینه دانیالی در دیدار مردمی روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ خود تاکید کرد: بایستی با اراده و اهتمام ویژه در رفع مشکلات مردم تلاش کرد. هدف ما از دیدار با مردم سرعت در پاسخگویی، احترام و تکریم ارباب رجوع و کاهش حجم مراجعه شهروندان به دستگاه های اجرایی و صرفه جویی در وقت ، زمان و هزینه مخاطبین است

دیدار مردمی۲

وی در ادامه افزود: از سیاست های اصلی این اداره کل انجام وظایف خود با اولویت های تبیین شده از سوی وزارتخانه و تحقق اهداف سازمانی و خدمت رسانی جهادگونه، پشتیبانی و حمایت از مردم می باشد.

دیدار مردمی۱

شایان ذکر است در ملاقات مردمی امروز تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با مدیران و اعضای ۷ شرکت تعاونی مشکل دار، دیدار و گفتگو کرد و طی آن پس از استماع مسائل آنها، دستورات لازم جهت رسیدگی و رفع مشکلات موجود صادر نمودند.

۳۰ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید