اخبار

طرح «رقابت در خدمت» با حضور مسئولان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد

رقابت در خدمت,مدیرکل,تعاون,کار و رفاه,اجتماعی,استان,قم,وحید,وزیری راد,وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
طرح «رقابت در خدمت» این هفته در مصلای قدس شهر قم، پیش از برگزاری آیین عبادی ـ سیاسی نماز جمعه با حضور مسئولان و کارشناسان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، وحید وزیری راد، سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در حاشیه این طرح گفت: در راستای اجرای طرح «رقابت در خدمت» که از سوی استانداری به دستگاه های اجرایی استان تکلیف شده است؛ به منظور پاسخگویی به سوالات و بررسی مشکلات مردم شریف استان این طرح هر هفته در مصلای قدس برگزار می شود.

وی افزود: این هفته تعدادی از معاونان، مدیران و کارشناسان این اداره کل در مصلای قدس حضور یافتند و از نزدیک پاسخگوی پرسش‌ها و مطالبات مردمی بودند.

وزیری راد تصریح کرد: با توجه به گستردگی جامعه هدف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، برنامه های متنوعی برای رسیدگی به مشکلات آنها داریم که ان شاءالله با همکاری دستگاههای تابعه در استان و همچنین کارکنان خدوم این اداره کل اجرا خواهد شد.

یادآور می شود طرح «رقابت در خدمت» هر هفته با حضور مسئولان و کارشناسان یکی از دستگاه‌های اجرایی استان قم، در مصلای قدس پیش از برگزاری آیین عبادی ـ سیاسی نماز جمعه انجام می‌شود و مردم می‌توانند به صورت مستقیم مسایل، مشکلات، خواسته‌ها، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را با مسئولان در میان بگذارند.

۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۶:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید