اخبار

مدیرکل آذربایجانشرقی خبر داد

پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سوم بهمن ماه در تبریز آغاز می شود

پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سوم بهمن ماه در تبریز آغاز می شود
پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) و دهه فجر در روزهای سوم تا پنجم بهمن ماه به میزبانی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود.

تبریز- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) و دهه فجر در روزهای سوم تا پنجم بهمن ماه به میزبانی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسین فتحی افزود: این رقابت‌ها در پنج رشته ورزشی بدمینتون، شطرنج، شنا، تنیس روی میز و دارت در روزهای سوم تا پنجم بهمن ماه به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین مراسم افتتاحیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر چهارم بهمن ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی با شرکت ۳۰ استان، به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریز در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

فتحی هدف از برگزاری این مراسم را توانمندسازی منابع انسانی و تلاش برای ارتقاء سلامت نیروی کار از طریق توسعه ورزش و تفریحات سالم و ایجاد زمینه‌های نشاط و شادابی در بین بانوان کارگر عنوان کرد.

۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید