اخبار

پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر

مدیرکل آذربایجانشرقی: بانوان کارگر 31 استان در المپیاد پنجم با هم رقابت می کنند

مدیرکل آذربایجانشرقی: بانوان کارگر 31 استان در المپیاد پنجم با هم رقابت می کنند
تیم‌های ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور در قالب ۲۸ تیم بدمینتون، ۲۱تیم شطرنج۲۷ تیم شنا، ۲۵ تیم تنیس روی میزدر این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از حضور ۱۸۰ ورزشکار در قالب ۳۱ تیم در پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور در تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی حسین فتحی که در آستانه برگزاری این مسابقات در جمع خبرنگاران سخن می گفت اظهار داشت: تیم‌های ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور در قالب ۲۸ تیم بدمینتون، ۲۱تیم  شطرنج۲۷ تیم شنا، ۲۵ تیم تنیس روی میزدر این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه در این رقابت ها در مجموع ۱۸۰ کارگر ورزشکار به مدت سه روز  حضور خواهند داشت گفت: تیم های شرکت کننده از 30 استان کشور بوده که باشیم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به رقابت خواهند پرداخت.

حسین فتحی با اشاره به اینکه پنجمین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر به مدت سه روز با میزبانی استان آذربایجان شرقی همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روزهای سوم تا پنجم بهمن ماه  برگزار می شود خاطرنشان کرد: ورود و استقرار تیم از امروز آغاز و  مراسم افتتاحیه این رقابت ها از ۴ بهمن ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود .

فتحی هدف از برگزاری این مراسم را توانمندسازی منابع انسانی و تلاش برای ارتقاء سلامت نیروی کار از طریق توسعه ورزش و تفریحات سالم و ایجاد زمینه‌های نشاط و شادابی در بین بانوان کارگر عنوان کرد و گفت: توجه به ورزش کارگری به عنوان نیروی مولد جامعه از اهمیت بسزایی برخوردار بوده به ویژه آنکه  با بروز بیماری کرونا کارگران در صف اول سنگر اقتصادی هیچگاه صنحه را ترک نکردند .

وی با اشاره به حضور گسترده کارگران زن ، این دوره از رقابت ها را مهم خواند و گفت:استقبال برای شرکت در این رقابت ها نشانگر آن است که شرایط بسیار خوبی وجود دارد و باید به ورزش کارگری از جنبه های مختلف توجه شود.

۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید