اخبار

با حضور مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد؛

جلسه هماهنگی کمیته استانی طرح ساماندهی شرکت های خدمات غیر مستمر چند منظوره

جلسه هماهنگی کمیته استانی طرح ساماندهی شرکت های خدمات غیر مستمر چند منظوره
مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان خاطر نشان کرد: طرح ساماندهی شرکت های خدمات غیر مستمر چند منظوره ضمن صیانت از حقوق کارگران این بخش، می تواند حقوق مصرف کنندگان این خدمات را از حیث تبعات ایمنی، امنیتی، اقتصادی، حقوقی و بهداشتی تضمین کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، جلسه هماهنگی کمیته استانی طرح ساماندهی شرکت های خدمات غیر مستمر چند منظوره به منظور بررسی و هماهنگی های  لازم جهت ارائه گزارش و اقدامات انجام شده مورد نیاز در سطح ملی و استانی با حضور آقاجانی مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان  و دیگر اعضای کمیته در اداره کل برگزار شد.

سیاوش آقاجانی در این نشست با تاکید بر لزوم سازماندهی  اشتغال غیر رسمی استان و کشور ابراز امیدواری کرد به سرعت موانع گسترش این شرکت ها برداشته شود و با بهره گیری از بسترهای اطلاع رسانی، مشکلات حقوقی وضع موجود جهت بالا رفتن سطح آگاهی شهروندان از طریق برگزاری همایش ها،صدا وسیما و ... فراهم شود.

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان خاطر نشان کرد: این طرح ضمن صیانت از حقوق کارگران این بخش، می تواند حقوق مصرف کنندگان این خدمات را از حیث تبعات ایمنی، امنیتی، اقتصادی، حقوقی و بهداشتی تضمین کند.

در ادامه پس از بررسی اقدامات انجام شده پیشنهادات تهیه شده توسط حاضرین مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا مقرر شد؛ پیشنهادات جهت انجام اقدامات بعدی به ترتیب اولویت زیر در دستور کار قرار گیرد.

1- تصویب نهایی دستورالعمل در شورای عالی اشتغال کشور 2- معرفی اقدامات انجام شده از جمله اعلام شرکت های ثبت شده در سامانه ریجستری3- اطلاع رسانی به روش های مختلف از قبیل صدا وسیما، همایش و موشن گرافی های آموزشی

۴ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید