اخبار

دکتر عبدالملکی با تاکید بر حفظ کرامت زنان ؛

بهبود رفاه زنان شاغل از اولویت های مهم دولت سیزدهم است

بهبود رفاه زنان شاغل از اولویت های مهم دولت سیزدهم است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حفظ کرامت و منزلت زنان و بهبود رفاه زنان شاغل را از اولویت های مهم دولت سیزدهم عنوان کرد.
‌به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر«حجت الله عبدالملکی» در مراسم بزرگداشت روز زن  ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: دردولت سیزدهم، بیشترین حمایت از مادران به نسبت تعداد فرزندانی که دارند انجام می شود.
وی افزود: دروزارت تعاون کارورفاه اجتماعی ، برحفظ جایگاه بانوان تاکید داریم.
وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی اضافه کرد: بانوان همکار ما دراین وزارتخانه توانمندی‌های ویژه‌ای دارند؛ در مدت پنج ماه خدمت، تعدادی از این خواهران با توانمندی ویژه شناسایی شده‌اند.
عبدالملکی تاکید کرد: دروزارت مردم به انتصاب خواهران انقلابی، توانمند و متخصص تاکید ویژه داریم که تا کنون تعدادی از این بانوان منصوب و در آینده نیز انتصاب تعداد بیشتری از زنان را در رده مدیریتی خواهیم داشت.
وی ادامه داد: نیمی از جمعیت جامعه مخاطب وزارت مردم، بانوان هستند که باید در سیاستگذاری ها مورد توجه باشند.
عبدالملکی گفت: در جامعه مدرن امروزی ،شان زن آن گونه که باید مورد توجه نبوده است و بشر در دوره تمدن جدید این جایگاه را نادیده گرفته است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد :جوهره وجودی زن به عنوان موجودی مقدس به قدر لازم مورد تمرکز قرار نگرفته و اعتقاد من بر این است که شان و کرامت خانم ها قابلیت توجه بیشتری دارد.
عبدالملکی خاطرنشان کرد : مادر تا لحظه آخر زندگی فرزند، دل سوزترین است و آرزو داریم روزی برسد که زن، مادر و همسر با کرامتی که مورد نظر پیامبر اسلام بوده است مورد توجه قرارگیرد.
در این مراسم از بانوان برگزیده دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و "عصمت احمدیان" مادر شهیدان اسماعیل و ابراهیم فرجوانی به عنوان مادران نمونه تقدیر شد.
"سمیه رفیعی " نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، " کبری خزعلی " رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی درمحل این وزارتخانه برگزار شد.
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۲۳:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید