اخبار

مشاور وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی درامور زنان و خانواده :

قوانین حوزه زنان باید کامل اجرا شود

قوانین حوزه زنان باید کامل اجرا شود
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده گفت:برای اجرایی نشدن و ناقص اجرا شدن قوانین مرتبط با حوزه زنان و خانواده باید چاره اندیشی شود.
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده گفت: در اسناد و قوانین بالادستی، حوزه زنان و خانواده مورد توجه بوده است و نیاز به قانون نداریم اما اجرانشدن ، معطل ویا ناقص اجرا شدن برخی قوانین مرتبط از جمله مشکلات و مسبب مشکلات موجود در جامعه است که باید برای آن چاره اندیشی شود. 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر، «نرجس بختیارخلج» درمراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر اظهارکرد: ضمن  تاسی به گنجینه ارزشمند سیره ائمه اطهار که همواره الگو و رهنمون ما هستند، انقلاب اسلامی الگوی واقعی و اسلامی زن را تحقق بخشید؛ الگوی سوم زنِ «نه شرقی، نه غربی»، الگوی زن ایرانی - اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی در خصوص موضوعات تعالی خانواده  و کرامت  و منزلت زنان ، شناسایی و پیگیری مشکلات ایشان که شامل  زنان  شاغل، زنان جامعه هدف مستقیم و عیر مستقیم وزارتخانه هستند ازجمله برنامه های در دست بررسی در حوزه زنان و خانواده در قالب سیاستگذاری های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شمارمی رود.
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۱۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید