اخبار

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن برگزار شد

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر،مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن با حضور مصدق کشاورزی مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
مصدق کشاورزی ضمن عرض تبریک این روز به نقش ارزنده و بی بدیل زنان و بانوان ایران اسلامی در تمامی عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی اشاره و تصریح کرد : نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره گیری از تعالیم نورانی اسلام و با توجه به توانمندی های بانوان و مشارکت آنان ، جایگاه و مقام والایی را برای زنان ایران اسلامی فراهم و رقم زده است.
کشاورزی با قدردانی از زحمات بانوان این اداره کل با توجه به تلاش آنان در دو جبهه خانواده و اداره ، حضور با صلابت و شاداب زنان را لازمه حضور موفق آنان در خدمت به جامعه تعاونگر، کارگر و کارفرمایی استان بیان کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در ضمن اعلام مرخصی تمام بانوان این اداره کل در روز یکشنبه به مناسبت روز زن، دور کاری بانوان براساس شرایط شغلی آنان مورد تاکید قرار داد و دور کاری یک روز هفته برای بانوان این اداره کل را ابلاغ نمود.

۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید