اخبار

در هفته گرامیداشت مقام مادر و روز زن تهمینه دانیالی صبح امروز با همکاران خانم خود در ساختمانهای ستادی هویزه و قرنی دیدار کرد

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) مبارک
تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ 1400/11/4 در سومین روز از هفته گرامیداشت مقام مادر و روز زن با حضور در محل کار همکاران خانم خود در ساختمان ستادی هویزه و سختمان اجرایی قرنی این اداره کل، ضمن تبریک میلاد صدیقه کبری حضرت فاطمه الزهرا(س) با اهداء گل و لوح سپاس از آنها تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، تهمینه دانیالی با حضور در محل کار بانوان شاغل در این دو ساختمان ابراز امیدواری کرد در اولین فرصت با تمامی زنان فعال در ادارات اجرایی که در سنگر خدمت رسانی صف این اداره کل با مخاطبین چهره به چهره انجام وظیفه می کنند از نزدیک دیدار و گفتگو نماید.

در این دیدارها تهمینه دانیالی با توصیه به رعایت اخلاق اسلامی در مواجهه با ارباب رجوع، بیان داشت: بانوان همکار با تاسی به سرور زنان عالم و الگو برداری از نقش آنحضرت در همسرداری و پرورش فرزندانی چون حسنین و زینبین و حضور اجتماعی ایشان در حوادث پس از رحلت پیامبر(ص) که با تمام وجود حتی به بهای جان از امامت و ولایت حمایت کرده و خطبه هایی ایراد فرمودند، به اهمیت و تاثیر نقشی که می توانند در خانواده و جامعه داشته باشند عمل نمایند.

بازدید همکاران

بازدید همکاران

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر اینکه شرایط محیط کار بگونه ای باید باشد که زنان شاغل بتوانند به وظایف خود در خانواده خصوصا پرورش فرزندانی که آینده سازان کشور هستند بپردازند، افزود: انجام امور اداری نباید مانع فرزندآوری و نقش مادری که موجب شکوفایی استعدادهای نسل آینده است، گردد.

بازدید همکاران

وی افزود: ما در تلاش هستیم با برنامه ریزی و رعایت قوانین تشویقی دولت برای بانوان، با ایجاد امنیت شغلی برای بانوان شرایطی بوجود آید تا آنها بتوانند در اجتماع جایگاه برابری با مردان داشته باشند و از ایفای نقش خود در خانواده نیز باز نمانند.

بازدید همکاران

بازدید همکاران

وی با بیان اینکه خدمت په مردم توفیقی الهی است ، گفت: سالهاست که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر نقش تولید بر رونق اقتصادی تاکید دارند. و ما در این اداره کل افتخار این را داریم که به جامعه کار و تولید خدمت رسانی و پشتیبانی نماییم. این فرصتی است تا ما در شرایط تحریم و اقتصاد مقاومتی با انجان وظیفه مطلوب از مردان بی ادعای جبهه ی تولید حمایت و مانع زدایی کنیم‌.

۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید