اخبار

تقدیر از بانوان کارمند اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

روز زن,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن نشست صمیمی کارکنان با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، وحید وزیری راد سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست صمیمانه با اشاره به لزوم الگو پذیری زنان جامعه از دختر بزرگوار رسول گرامی اسلام (ص) گفت: امروز با هجمه وسیع دشمن در زمینه های مختلف از جمله  فرهنگی و اجتماعی مواجه هستیم که باید با توجه نمودن به دستورات اهل بیت عصمت و طهارت سلام الله علیهم اجمعین و عمل به سخنان گهر بار و نورانی خاندان وحی ، خود را در برابر این حملات ایمن کنیم.

وزیری راد افزود: باید با تقویت همدلی بیش از پیش در بین همکاران ، تمام توان خود را صرف گره گشایی از مشکلات مردم و بالابردن سطح رضایت عمومی نمائیم.

وی تصریح کرد : امروز وظیفه ما حضور در بین مردم و با مردم بودن است و ما باید شأن خدمتگذاری خود و شأن ولی نعمت بودن مردم را رعایت نمائیم.

وزیری راد در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با توجه به اینکه برنامه‌های دولت سیزدهم مبنتی بر ایجاد اشتغال و تولید است ، لذا در این بخش باید تلاش بیشتری هم در جهت  بارور شدن خلاقیت‌ها، ترغیب نوآوری و توسعه آن افزایش اعتماد به نفس ایجاد و توسعه تکنولوژی ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی، تولید ثروت در جامعه و افزایش رفاه عمومی صورت گیرد.

۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید