اخبار

بازدید تیم اقتصادی استان از مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان کهگیلویه

بازدید تیم اقتصادی استان از مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان کهگیلویه
معاون امور اقتصادی استاندار ،مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، مدیرکل سمت استان و مدیران اجرایی شهرستان کهگیلویه از مراکز تولیدی و صنعتی این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این مراکز قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، معاون امور اقتصادی استاندار ،مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، مدیرکل سمت استان و مدیران اجرایی شهرستان کهگیلویه از مراکز تولیدی و صنعتی این شهرستان  بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این مراکز قرار گرفتند.

آیت اله ارمغانی سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید اظهار داشت: برای تقویت و توسعه تولید و برون رفت از موانع تولید نیازمند احصاء مشکلات و معضلات مراکز تولیدی صنعتی هستیم و به همین خاطر در سطح کارگاه ها حضور پیدا میکنیم تا از نزدیک در جریان مسائل قرار گرفته و راهکار مناسبی برای رفع موانع پیدا نماییم.

وی گفت: حضور تیم اقتصادی استان در شهرستان کهکیلویه فرصت مناسبی است برای تقویت تولید و رفع موانع موجود.

ارمغانی اظهار امیدواری کرد: شناسایی موانع تولید  با توجه به سفر قریب الوقع رئیس مجلس شورای اسلامی به استان برای برون رفت از مسایل و مشکلات اقتصادی مراکز تولیدی اثر بخش خواهد بود.

وی عنوان داشت: اشتغال نیروهای بومی در مراکز تولیدی صنعتی استان و ممانعت از بکارگیری نیروهای اتباع خارجی فاقد مجوز اشتعال در استان از اولویت های این اداره کل می باشد.

 

۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵
روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید