اخبار

راه‌اندازی ۲ مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی در بندرعباس

راه‌اندازی ۲ مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی در بندرعباس
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از راه‌اندازی دو مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی (ایستگاه کارگری) در بندرعباس خبر داد.
‎به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و‌ رفاه اجتماعی هرمزگان؛ هادی ابراهیمی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و انجمن صنفی کارگران ساختمانی و همکاری شهرداری بندرعباس، ۲ مرکز ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی در بندرعباس راه‌اندازی می‌شوند.
 
‎وی افزود: یکی از دغدغه‌های همیشگی کارگران ساختمانی این بود که سرگردان هستند و جایی برای حضور و نوبت‌دهی نداشتند. با پیگیری‌های انجام شده ۲ قطعه زمین در ۲ نقطه مختلف شهر، توسط شهرداری بندرعباس در اختیار انجمن صنفی کارگران ساختمانی قرار داده می‌شود و ۲ ایستگاه کارگری راه‌اندازی خواهد شد.
 
‎مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تصریح کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این ایستگاه‌های کارگری وضعیت نابهنجاری که در سطح شهر شاهد هستیم، بهبود یافته و کارگران فصلی در سطح شهر ساماندهی شوند، چهره شهر زیباتر شود و کارفرمایان و مردمی که به دنبال کارگر هستند دسترسی راحت‌تری به آنان داشته باشند.
۶ بهمن ۱۴۰۰ ۲۱:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید