اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین

مقرری بگیران بیمه بیکاری در قزوین ۳۱ درصد کاهش یافت

مقرری بگیران بیمه بیکاری در قزوین ۳۱ درصد کاهش یافت
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری استان تا پایان دی ماه سال جاری چهار هزار و ۸۰۷ نفر در استان بوده که نسبت به مدت مشابه قبل ۳۱ درصد کاهش داشته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان قزوین ،رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری استان تا پایان دی ماه سال جاری چهار هزار و ۸۰۷ نفر در استان بوده که نسبت به مدت مشابه قبل ۳۱ درصد کاهش داشته است.

رضا گروسی افزود: امسال چهار هزار و ۴۰۵ نفر در استان، متقاضی بیمه بیکاری بودند که با بررسی پرونده ها مقرری سه هزار و ۶۵۲ نفر برقرار گردید.

ایشان اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳۲ نفر از مقرری بگیران به منظور توانمندسازی و افزایش مهارت به آموزش فنی و حرفه ای معرفی شده و ۹ نفر از افراد آموزش دیده در کار مرتبط با رشته آموزشی اشتغال یافته اند.

وی تصریح کرد: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باید تمامی ظرفیت ها را برای ایجاد رونق اقتصادی در صنایع و واحدهای تولیدی استان به کار بگیریم که نقش موثری در افزایش اشتغال و مقابله با پدیده بیکاری ایفا می کند.

۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید