اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اصلاح قانون تعاون در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اصلاح قانون تعاون در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اصلاح قانون تعاون در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح است و فعالان این بخش می توانند با ارائه پیشنهاد این موضوع را پر بارتر کنند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ نشست تخصصی توانمندی های تعاونی های زنان در توسعه اقتصادی، اجتماعی کشور با حضور مقام عالی وزارت و مدیران کل در استانها برگزار شد.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حجت‌الله عبدالملکی»، در نشست تخصصی توانمندی های تعاونی زنان در توسعه اقتصادی، اجتماعی کشور که با حضور «انسیه خزعلی »معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد بر اهمیت بخش تعاون در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد.

وی گفت : بهره مندی از تجارب زنان توانمند و انقلابی در سطح مدیریتی همواره مورد تاکید دولت سیزدهم و رئیس جمهور است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود : در حوزه های بیمه ای و رفاهیات به دنبال امکانات ویژه ای برای مادران متناسب با تعداد فرزندان هستیم.

عبدالملکی افزود : با اصلاح روند، دریافت حقوق مادران شاغل باردار با تاخیر نخواهد بود بلکه حقوق به صورت ماهانه پرداخت می شود.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بانوان و خانواده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارای جایگاه ویژه ای است.

وی اضافه کرد: با ظهور دین مبین اسلام، نگاه ویژه ای به مقام بانوان شکل گرفت و انقلاب اسلامی نیز به نقش  ارزشمند بانوان در جامعه تاکید فراوان داشته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : بر پیگیری موضوعات مرتبط با اشتغال، ،بیمه تامین اجتماعی بانوان جامعه و همچنین حضور بانوان در رده های بالای مدیریتی در وزارتخانه و نهادهای زیر مجموعه تاکید داریم.

***«مهدی مسکنی» معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست گفت ؛ مشارکت و نقش زنان در فعالیت های مختلف اقتصادی ،اجتماعی و... از شاخص های تولید کشور محسوب می شود.

وی ، تعاونی  و کارآفرینی  را به یکدیگر مرتبط دانست و افزود: بانوان کشور ما با حداقل امکانات توانستند در این زمینه پیشرفت چشمگیر و با ایجاد کسب و کارها ی کوچک ، خود اشتغالی و کارآفرینی داشته باشند   .

معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : در جهت توانمندی و کارآفرینی بانوان کشور تلاش می کنیم  بخش تعاونی ها موفق و کارآمد باشند.

در این نشست از بانوان برتر کارآفرین تعاونی های کشور  تجلیل شد.

خاطر نشان می سازد در این جلسه نماینده بانوان تعاونگر خراسان جنوبی نیز حضور داشت.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید