اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

دوره جدیدی را در بخش تعاون آغاز می کنیم / در حال پاک سازی و بستن گلو گاه های فسادخیز هستیم

دوره جدیدی را در بخش تعاون آغاز می کنیم / در حال پاک سازی و بستن گلو گاه های فسادخیز هستیم
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا کنون بخش تعاون نتواسته به جایگاه واقعی خود در اقتصاد کشور برسد و در وزارت مردم قصد داریم دوره جدیدی را در بخش تعاون رقم بزنیم.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر «حجت‌الله عبدالملکی»، در نشست با اندیشمندان بخش تعاون، گفت:  اصل را  بر شنیدن می گذاریم و خود را موظف بر عمل و اجرا می دانیم.

وی با اشاره به الگو بودن تعاون در اندیشه های امام راحل، مقام معظم رهبری و راهبردهای وزارت مردم در دولت سیزدهم، افزود:  متاسفانه بخش تعاون پس از ادغام سه وزارتخانه دچار آسیب شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: به رویکرد تحولی براساس تفکرات اندیشمندان، متخصصان و اندیشه ورزان اعتقاد پایدار داریم.

 عبدالملکی اشاره کرد: سالم سازی مدیریتی برنامه اساسی و اصلی  وزارت مردم در دولت سیزدهم خواهد بود.

وی تاییدکرد : انقلابی ، مردمی ، کارآمد ،  دست پاک و فساد ستیز بودن پنچ معیار اصلی ما برای انتصابات بوده است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه به سرعت در حال پاک سازی و بستن گلو گاه های فسادخیز هستیم گفت: مسیر مبارزه با فساد با سرعت و قدرت ادامه خواهد داشت.

عبدالملکی یادآورشد: چهارکلان پروژه زیست بوم اشتغال، اصلاح نظام تامین اجتماعی و بازنشستگی کشور، اصلاح نظام مدیریتی بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه وزارتخانه و رفع فقر مطلق در کشور در دوره چهارساله وزارت مردم عملیاتی و اجرایی می شود.

وی ازتدوین و اجرایی شدن اطلس اشتغال کشور نیز خبر داد.

«مهدی مسکنی» معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست بر بهره مندی از تجربه های اندیشمندان و صاحب نظران حوزه های تخصصی تعاون تاکید کرد و گفت: این نشست ها به منظور تقویت بخش تعاون ادامه خواهد داشت.

 

۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۶:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید